Mod Apk Nasıl Yapılır [Soru]

TurkAzModz

Üye
Beğeni Puanı
1
Merhaba Arkadaşlar Şimdi tüm Hile Uygulamalarını Kullanıyorum Hile Yapa Biliyorum Ama Ben Hileli Apk Nasıl Yapılır onu öğrenmek istiyorum mesela subway surfers oyundaki giriş altın anahtar değerini nasıl değiştiririm yine söylüyorum hile yapa biliyorum sadece hileli apk (hile sitelerindeki apk lar gibi)
Nasil yapılıyor

PerfoLife

⭐ Perfo ⭐
Ultra Üye
Beğeni Puanı
1,311
Başlangıç için Lucky Patcher kullanabilirsin. Ardından apk dosyasını açık, kaynak kodlarından vs oynarak yapmayı öğrenirsin. Basitten zora doğru ilerle derim.

Escobar Gaviria

Hüseyin Batu Altıntaş
Onaylı Üye
Beğeni Puanı
25
Başlangıç için Lucky Patcher kullanabilirsin. Ardından apk dosyasını açık, kaynak kodlarından vs oynarak yapmayı öğrenirsin. Basitten zora doğru ilerle derim.
arkaaş demiş ki hile yapabiliyorum fakat nasıl mod apk yapıyorum demiş
Mesajın otomatik olarak birleştirildi:

turkazmod toprak koç 2015 yılında söylemişti bir linux işletim sisteminden uygulama içineki orjinal lisans (3000 elmas 56 tl, veya ücretli kostümlerin parayla açılması) tarzındaki lisansları kaldırıp aynı lisanslı sosyal medya bağlantısını keserek tekrar lisans yapıyor. (lisans dediğim şey ise küçük bir "pacgake = paket" "küçük bir xml dosyası"). Benim sana tavsiyem mod apk oyunlardan değil mod apk uygulamalardan başlaman mesela ben cyborg hawk linux kullanıyorum laptoptan ve kolayca retrica veya spotify uygulamalarının reklamsız yapıyorum tekrar telefona kurup tadını çıkarıyorum.

omertrans156

Süper Üye
Beğeni Puanı
66
lucky patcher hariç mod nasıl yapılır? Uygulamanın açılışına "sitename.com" mesajı geldi.

Üst Alt