• Üyelik paylaşımı yasaktır! Hesabınızı başkalarına vermeyin! Hesap paylaşımları yasaklama ile sonuçlanacaktır.

Mod Başvurum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

By ŞaHaNe

Efsane Üye
Beğeni Puanı
2,241
Adınız: Mirhan
Yaşınız: 17
Daha Önce Görev Yaptınızmı (Evet / Hayır) : Evet
Ortalama Siteyle İlgilenebileceğiniz Vakit: 3 -4 saat
Neden Bu sitede Yönetici Olmak İstiyorsunuz: bu siteyi seviyorum üyelere yardımcı olacağım şimdi bile yardım ediyorum

Gazapizm

Cezalı Üye
Banlı Üye
Beğeni Puanı
0
kardeş d.modda değil bide direk mod başvurmuş :D

Gazapizm

Cezalı Üye
Banlı Üye
Beğeni Puanı
0
KARDEŞ O DİREK MOD OLAN BEN İSEM İÇİNDE KALMASIN SÖYLİYEYİM BEN D.MOD OLDUM

By NaNo

Süper Üye
Beğeni Puanı
4
AKINCI' Alıntı:
Gazapizm' Alıntı:
KARDEŞ O DİREK MOD OLAN BEN İSEM İÇİNDE KALMASIN SÖYLİYEYİM BEN D.MOD OLDUM
Kardes tamam d.mod olucam ondan sonra mod olacak benim için üzülme ben seni seviyorum ok
Akıncı Kardeşim Önce Dmod Olman Lazım Gazapizim Direk Mod olmadı Önce D.mod Oldu Bazı Sorunlardan Dolayı Geri çıktı Sonra Tekrar Başvurdu Anladınmı Kardeşim Yani Sorun Yok 7 Konu Açtıktan sonra D.mod Başvurun değerlendirilecektir

nader11ndeu

Słyszę, słyszę letni powiew.
Kurucu
Beğeni Puanı
7,910
Biz bazı arkadaşları direk moderatore almıştık, bundan 1-2 ay önce. Fakat artık kendileri aramızda yoklar. Zaten o arkadaşları daha önce forum tecrübelerini bildiğimizden ve eski kadromuzda olduklarından almıştık. Burada eğer birisi direk moderatörlüğe alındıysa, isim vermek zorundasın. Ortamı gerip geri çekilemezsin ::) Ayriyetten şartları yerine getirdiğinde başvurun değerlendirilecektir. Kilit.

Edit: bi arkadaş direk moderatör başvurusu yapmış http://memoryhackers.org/konu-mod-basvurum-9602.mh

Eğer bu konuyu görüpte öyle yazdıysan şunu bilmeni isterimki bu arkadaş belirli süre deneme moderatörlük zaten yapmıştı ve gerektiği performansıda göstermişti. İyi akşamlar .

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt