Modem arayüzüne giremiyorum

AsiLDayı

Onaylı Üye
Beğeni Puanı
141
Beyler Staj yerimde üst kattaki ofisle ortak internet kullanıyoruz wifi şifresini bilmiyor kimse (yada beni kandırıyolar) modem arayüzne giriş yapamıyorum bağlantı reddedildi diyor nasıl ögrebilrim masaüstü bilgisayardan

Beğeni Puanı
4
Cmd'ye Girip ipconfig /all Olarak Arat . Alt Kısımda Varsayılan Ağ Geçidi (Default Gateway) Olacaktır . O Ip Adresi İle Girmeyi Denersen Büyük İhtimal Olacaktır Dostum .

AsiLDayı

Onaylı Üye
Beğeni Puanı
141
Cmd'ye Girip ipconfig /all Olarak Arat . Alt Kısımda Varsayılan Ağ Geçidi (Default Gateway) Olacaktır . O Ip Adresi İle Girmeyi Denersen Büyük İhtimal Olacaktır Dostum .
cevabın için teşekür ederim ama ıp adresini biliyorum. bağlanmayı reddediyor girdim ıp adresi

Beğeni Puanı
4
Rica Ederim Dostum . Bende Benzer Bir Sorunu Böyle Çözmüştüm . Senin Sorunun Daha Farklı Olabilir .

NightyFox

External Cheat GOD
Griffin Premium
Beğeni Puanı
520
cevabın için teşekür ederim ama ıp adresini biliyorum. bağlanmayı reddediyor girdim ıp adresi
Bağlı olan bir bilgisayarın eğer windows 7 ise sağ alttan wifi kısmını açıp ordan internete sağ tıklayıp özellikler den güvenliğe gir. Girdiğin zaman şifre yeri gözükür onun altındaki şifreyi göster e tıkla şifre gözükür.

Veya,
Windows 8-10 falan ise arama kısmına denetim masası yaz gir ordan ağ ve paylaşım merkezine ulaş orda internet adaptörlerinden gene wifi için aynı yolu izleyerek gidebilirsin.

Veya,
Modemde bir tuş olur pc bağlanmaya çalışırken tuşa tıklarsan bağlanır.

Veya,
Pc içinse direk kablo çekin.

AsiLDayı

Onaylı Üye
Beğeni Puanı
141
Bağlı olan bir bilgisayarın eğer windows 7 ise sağ alttan wifi kısmını açıp ordan internete sağ tıklayıp özellikler den güvenliğe gir. Girdiğin zaman şifre yeri gözükür onun altındaki şifreyi göster e tıkla şifre gözükür.

Veya,
Windows 8-10 falan ise arama kısmına denetim masası yaz gir ordan ağ ve paylaşım merkezine ulaş orda internet adaptörlerinden gene wifi için aynı yolu izleyerek gidebilirsin.

Veya,
Modemde bir tuş olur pc bağlanmaya çalışırken tuşa tıklarsan bağlanır.

Veya,
Pc içinse direk kablo çekin.
Masaüstü bilgisayar ama :)

FallOutBoy

Time İs Not a Cure For Anything
Ultra Üye
Beğeni Puanı
1,556
Tarayıcıdan adres kısmına 192.168.1.1 yaz k.adı ve şifre kısmına admin yaz sonra ağ ayarlarından kablosuza gir orda yazar
Ben şifreyi bu şekilde buluyorum

Üst Alt