Modem ve PC

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ultra Üye
Ödüller
9
6 HİZMET YILI
Bilgisayarım win 7
Modemde internet var telefonada internet geliyor ama bilgisayarda bağlanıyor ama internet yok diyor bazende ünlem işareti çıkıyor
Arasıra da bilgisayara geliyor sorun ne?

Ultra Üye
Ödüller
7
6 HİZMET YILI
Hocam benim bilgisayarda da aynı sorun vardı araştırdım biraz internet bağlantısı için gerekli ekipman yokmuş sistemde TPLINK den bir tane WPS aldım sorunsuz bağlanıyor internete

Seçkin Üye
Ödüller
6
6 HİZMET YILI
Modem Kurlumunu Yap CMD Aç İpconfig Yaz Varsayılan Ağ geçidi senin modeminin kurlumunu yapacağın yerdir orayı arama yerine yaz enter de arayüze gir hızlı kurluma tıkla gerisi senin

Geri Gelen Biri
Ultra Üye
6 HİZMET YILI
Benzer bir sorun bende de olmuştu internet bağdaştırıcısını silip geri yükle demiştim o günden beridir sorunsuz kullanıyorum (1 yıl oldu)

ÖLÜYÜM
Süper Moderator
Ödüller
19
8 HİZMET YILI
hangi İnternet Saglıyıcısını Kulanıyorsan Aramanı Tavsiye Ederim ya Bakım Vardır Yada Bir Sıkıntı Olmuş olabilir. Daha önce Bende Aynısını Yaşadım

Ultra Üye
Ödüller
9
6 HİZMET YILI
Görmemişim ama sen yine bir bağdaştırıcılara bak belki geri yükle felan vardır varsa sen yine dediklerimi yap.
Deniyorum. :)

Hocam benim bilgisayarda da aynı sorun vardı araştırdım biraz internet bağlantısı için gerekli ekipman yokmuş sistemde TPLINK den bir tane WPS aldım sorunsuz bağlanıyor internete
Yaptım teşekkürler :) ginede

Görmemişim ama sen yine bir bağdaştırıcılara bak belki geri yükle felan vardır varsa sen yine dediklerimi yap.
Kralll.. :) oldu Teşekkürler ilgilendiğin için

Ultra Üye
Ödüller
9
6 HİZMET YILI
☕Grapher ツ
Süper Üye
Ödüller
6
6 HİZMET YILI
Driverları Kontrol Et Dns Adresini Değiştir 8.8.8.8 8.8.4.4 Eğer Her İkiside Olmuyorsa Format At Düzelir.

Aynı Sorun Bende De Vardı Format Sonrası Düzeltebildim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
  AdBlock Detected
Elbette, reklam engelleme yazılımı, reklamları engelleme konusunda harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin bazı yararlı ve önemli özelliklerini de engeller. Mümkün olan en iyi site deneyimi için lütfen bir dakikanızı ayırarak AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.