• Üyelik paylaşımı yasaktır! Hesabınızı başkalarına vermeyin! Hesap paylaşımları yasaklama ile sonuçlanacaktır.

Moderatör Başvurum - x60

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

x60

Cezalı Üye
Banlı Üye
Beğeni Puanı
6
[font='Trebuchet MS', Helvetica, Arial, sans-serif][font=Monaco, Consolas, Courier, monospace]Adınız:Kazım[/FONT][/FONT]
[font='Trebuchet MS', Helvetica, Arial, sans-serif][font=Monaco, Consolas, Courier, monospace]Yaşınız:17[/FONT][/FONT]
[font='Trebuchet MS', Helvetica, Arial, sans-serif][font=Monaco, Consolas, Courier, monospace]Daha Önce Görev Yaptınızmı (Evet / Hayır) :Evet[/FONT][/FONT]
[font='Trebuchet MS', Helvetica, Arial, sans-serif][font=Monaco, Consolas, Courier, monospace]Ortalama Siteyle İlgilenebileceğiniz Vakit:3 ila 5 saat arası[/FONT][/FONT]
[font='Trebuchet MS', Helvetica, Arial, sans-serif]Neden Bu sitede Yönetici Olmak İstiyorsunuz:[/FONT][font='Trebuchet MS', Helvetica, Arial, sans-serif] [/FONT] Zaten sitede hile , kod vesayre bilgilendirici şeyler paylaşıyorum.
Zaten eskiden de moddum . Tekrar görevime dönüp bu foruma yardım etmek istoyorum. İyi Forumlar

Azrail

Seçkin Üye
Beğeni Puanı
2
Kadrodan Çıkarılmışsın Belliki Alırlarmı Bilmem Ama Alınırsın İnşallah.

#MorpHeus

NO BTC MINER BRUH
Kurucu
Beğeni Puanı
5,834
Kadrodan çıkarttığımız veya kendi çıkan kişileri geri almıyoruz maalesef. Başvurunuz Reddedilmiştir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt