Mozilla Firefox VR & AR İçin yeni bir tarayıcı çıkarıyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
The Devil Is Back
Banlı Üye
Katılım
15 Ocak 2018
Mesajlar
550
Çözümler
1
Tepki puanı
486
6 HİZMET YILI
Yeni tarayıcı,Mozilla,Firefox,VR & AR,Mozilla Firefox VR & AR İçin yeni bir tarayıcı çıkarıyor,Mozilla Firefox yeni bir tarayıcı çıkarıyor
:resim:
YeniTarayici.jpg


Mozilla’nın baş araştırma ve geliştirme sorumlusu Sean White'a göre Firefox Reality adlı yeni tarayıcı, Firefox'un açık kaynaklı, yüksek güvenlikli ve süper hızlı bir versiyonu. Ancak, AR ve VR odaklı Firefox sürümünün kullanıcılar tarafından kullanılabilir hale getirileceği konusunda White, henüz bir açıklama yapmadı.

Firefox Reality, herhangi bir üretici tarafından üretilen VR, AR ve başka gerçeklik gözlükleri üzerinden çalışabilecek bir platform olacak. Daha da önemlisi, kullanıcılarına sadece belirli bir gerçeklik gözlüğü ile internete göz atmalarına izin veren, diğer rakiplerinden farklı olacak. Firefox Reality açık kaynaklı olduğundan, VR ve AR şirketleri, tüm kodlarına ve belgelerine erişmelere izin vereceğinden ötürü tarayıcıya herhangi bir gözlüğü entegre edebileceksiniz.

Şirket, Mozilla'nın Firefox Reality kullanıcılarının tarayıcı deneyimini iyileştirmek için de bağlı cihazlarda ve ses tanıma teknolojilerindeki önceki çalışmalarını da gözden geçireceğini söyledi. Web tarayıcılarına sanal gerçeklik gözlükleri ile girebilmenin bizlere ne gibi artıları olacak, bunu ilerleyen günlerde görebileceğiz. Peki, siz bu cihazı yararlı buldunuz mu?
 
Onaylı Üye
Katılım
31 Mar 2018
Mesajlar
140
Tepki puanı
24
Yaş
25
6 HİZMET YILI
benim için mozilla en hızlı tarayıcı. yeni tarayıcısıda her zamanki gibi süper hızlı olucaktır.
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst
  AdBlock Detected
Elbette, reklam engelleme yazılımı, reklamları engelleme konusunda harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin bazı yararlı ve önemli özelliklerini de engeller. Mümkün olan en iyi site deneyimi için lütfen bir dakikanızı ayırarak AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.