MTA hile varmı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Onaylı Üye
Ödüller
3
sitede MTA oyunu ile ilgili hile bulunuyormu

Isse Kun
Emektar Üye
Ödüller
12
Sosyal
Forumda araştırısan bulabilirsin

Onaylı Üye
MTA Mecrasında ya yenisin yada ... Muhtemelen kendi halinde saf saf takılan freeroam oyuncususun. Çünkü bir tek MTA aleminde 1. Türkler 2. FreeRoam'cılar bu tür bir konu açar. Ayrıyetten istediğin hile sınırsız mermi, ölümsüzlük falan olacaktır. Dostum freeroamcıların 100% ü ya velet yada aptalın teki. Birde şunu söylemek isterim, zaten kafana göre istediğini yapıyorsun. Gir serverine takıl oyna. Boşver hileyi mileyi.

Cehalet Mutluluktur
Süper Üye
Ödüller
8
MTA Mecrasında ya yenisin yada ... Muhtemelen kendi halinde saf saf takılan freeroam oyuncususun. Çünkü bir tek MTA aleminde 1. Türkler 2. FreeRoam'cılar bu tür bir konu açar. Ayrıyetten istediğin hile sınırsız mermi, ölümsüzlük falan olacaktır. Dostum freeroamcıların 100% ü ya velet yada aptalın teki. Birde şunu söylemek isterim, zaten kafana göre istediğini yapıyorsun. Gir serverine takıl oyna. Boşver hileyi mileyi.

Adam haklı beyler dağılın.. :p

Onaylı Üye
God fln lazım adamlar tek atıyo

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
  AdBlock Detected
Elbette, reklam engelleme yazılımı, reklamları engelleme konusunda harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin bazı yararlı ve önemli özelliklerini de engeller. Mümkün olan en iyi site deneyimi için lütfen bir dakikanızı ayırarak AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.