Nakitli FT Sorunu!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ich heiße Dimitris
Onaylı Üye
Ödüller
6
6 HİZMET YILI
Merhabalar,

Bir sorunum var yine. Arkadaşlar, şimdi ben oyuna hilesiz girdim. Nakitli FT'mi taktım. Dövmemi, kara pençemi taktım. Oyundan çıktım.

Memory GUI'yı
çalıştırdım ve hileyi açtım. Envanterime girdim, ardından Real Inventory'yi aktif ettim.

GÜÇ+ kısmında nakitli ft'm gözükmesine rağmen, oyunda iken
sol altta sekmede gözükmüyor, ve F tuşuna bastığımda "Eşya yok!" uyarısı alıyorum.

Acaba bunu çözmek için taktik falan mı gerekiyor yani şimdi sandıktan 75 tane F çıkardık artık ona böyle bakacak mıyız. Kullanmamız lazım tabii ama hile bize müsade etmiyor. Çözümü olan varsa şimdiden teşekkürler.

Atom ve ben bu kadar parçalanmayı hak etmedik
Banlı Üye
7 HİZMET YILI
Hayir bunun çözümü yok,hile ile gelen bir bug.Sadece sende değil yani.Mesela oyuna hileli girdiysen kendi karakterlerin envanterinde gözükmez.Bu da onun gibi

potential zero
Ultra Üye
Ödüller
7
Sosyal
6 HİZMET YILI
Ben hileyle girdikten sonra güç kısmına girip hediyeden kullanıyorum , daha sonra güç açık zaten oradan kullanıyorum oluyordu()()()2-3 ay önce şimdi denemedim()()() .

Cehalet Mutluluktur
Süper Üye
Ödüller
9
8 HİZMET YILI
Bildiğim kadarıyla DWORD'un mantığı şöyle işliyor;

Kullanıcının envanterini bir kenara bırakıp kendi işledikleri özel envanteri kullanmasını sağlıyor. E bu durumda da özel eşyalarınız envanterde gözükse bile kullanamıyorsunuz. Tabii envanterde gözükmesi de ayrı bir ironi :D

Griffin Premium
Ödüller
10
8 HİZMET YILI
Hocam Çözüm Şu Hilesiz Olarak Gir Güç Slotlarına İstediklerini Tak Sonra Envanterden Çık. Kamp Değiştir Gir Envantere Eğer İtemlerin Takılıysa İşlem Tamam Çık Oyundan DWORD İle Gir Real Envanter Aç Silahlarına Ayarla Güç Bölümüne Dokunma O Zaman Oyunda Aktif Oluyor. Misal Ben Dövme Setini Takıyorum Hilesiz Girip Bakıyorum Hepsi Slotta Oyunda Aktif Çıkıyorum Hileli Giriyorum Hemen Maç Atıyorum Hile de Aktif Güç Slotlarıda Aktif. Kimse de Hile Bu Demiyor. :)

Ich heiße Dimitris
Onaylı Üye
Ödüller
6
6 HİZMET YILI
Hocam Çözüm Şu Hilesiz Olarak Gir Güç Slotlarına İstediklerini Tak Sonra Envanterden Çık. Kamp Değiştir Gir Envantere Eğer İtemlerin Takılıysa İşlem Tamam Çık Oyundan DWORD İle Gir Real Envanter Aç Silahlarına Ayarla Güç Bölümüne Dokunma O Zaman Oyunda Aktif Oluyor. Misal Ben Dövme Setini Takıyorum Hilesiz Girip Bakıyorum Hepsi Slotta Oyunda Aktif Çıkıyorum Hileli Giriyorum Hemen Maç Atıyorum Hile de Aktif Güç Slotlarıda Aktif. Kimse de Hile Bu Demiyor. :)

Dostum o olayı çoktan biliyorum sen yanlış anlamışsın. Pençe, dövme, çanta gibi eşyaları kullanabiliyorum ama iş FT'ye gelince, hayır.

Griffin Premium
Ödüller
10
8 HİZMET YILI
Dostum o olayı çoktan biliyorum sen yanlış anlamışsın. Pençe, dövme, çanta gibi eşyaları kullanabiliyorum ama iş FT'ye gelince, hayır.

Muhtemelen DWORD Engelliyordur Onu Ama Şöyle Birşey Var Madem Dediklerimi Biliyorsun Çanta Dövme Kullanabiliyorsun Hilesiz Girip Nakitli FT Taktın mı Slota? Çünkü Ben Öyle Yapıyorum Gayet Güzel Çalışıyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
  AdBlock Detected
Elbette, reklam engelleme yazılımı, reklamları engelleme konusunda harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin bazı yararlı ve önemli özelliklerini de engeller. Mümkün olan en iyi site deneyimi için lütfen bir dakikanızı ayırarak AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.