Nasıl Blog Sayfası Açarım? #1

Seri devam etsin mi?

• Kullanılan toplam oy
    5

ARCONIX

LXIII infernum
Griffin Premium
Beğeni Puanı
268
:yazı:

Merhaba arkadaşlar. Siz de güzel bir blog sayfanız olmasını istemez misiniz?
Kendi konularınızı paylaştığınız ya da programlar için lisans anahtarları paylaşmak için blog sayfanız.
Bende bunun için detaylı bir şekilde size bu konumda (evet çok çıkarsa seride) anlatacağım.

:kullan:

Öncelikle
Lütfen, Giriş yap veya Kayıt ol içerikteki bağlantıyı görüntülemek için!
sitesine girmeliyiz ki blog sayfası açalım :)

1574520317773.png

Blogunuzu oluşturun butonuna basalım. Ondan sonra Google Hesabımızla giriş yapalım.
Giriş yaptıktan sonra karşınıza bir tane sayfa çıkacaktır.

1574520428648.png

Gördüğünüz gibi başlık, adres ve tema yerleri çıktı. Burdan istediğimiz gibi dolduruyoruz.
Başlık kısmına sitenizin adı, adres kısmına sitenizin adresi (örnek, memoryhackers.blogspot.com), temaya ordan seçtiğiniz bir tema (temayı sonradan değiştirebilirsiniz).
Bu işlemleri yaptıktan sonra:

1574520590332.png

Blog oluştur! butonuna basıyoruz.

Artık size özel bloğunuz oluşturulmuştur.

:not:

Eğer bu serinin devamını istiyorsanız üstteki anketten belirleyin.
Bende bu seriyi devam ettireceğim ve kendinize süper bir blog sayfası açıcaksınız.
İlerleyen serilerde nasıl gönderi oluştururum, ayarları nasıl yaparım, nasıl tema eklerim gibi bunları anlatacağım.​

Einux

The Darkness
Süper Üye
Beğeni Puanı
206
Teşekkürler başka tema seçenekleri ekleyebiliyor muyuz acaba?

4 a but

Onaylı Üye
Beğeni Puanı
9
Ellerinize Sağlık Hocam eskiden Açma hevesim vardı yapamamıştım Ama artk da uğraşmam :)

huseyin727272

Gazeteci
Onaylı Üye
Beğeni Puanı
36
bundan wolftü zamanlarında bir bloogter sitesi açmıştım hile sitesi sayfa başına 5 10 bin görüntüleme alıyordum tabi zevk meselesiydi ozaman para kazanmak için değil ama şimdi anlıyorum çok pişmanım :Dşuan site var fakat hesabı bilmiyorum .D

Üst Alt