• Üyelik paylaşımı yasaktır! Hesabınızı başkalarına vermeyin! Hesap paylaşımları yasaklama ile sonuçlanacaktır.

ne kadar kazandırır? kazanabilirmiyim?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

mertinkotr

Onaylı Üye
Beğeni Puanı
5
1) Site ana konu değil ara konu olacak (niche) Örn: Futbol haberleri değil beşiktaş futbol haberleri hatta daha da dallandırmak gerekirse beşiktaş futbol transfer haberleri vb
2) Site dili ingilizce olacak konular ingilizce içerik olarak yayınlanacak almanca'da olabilir (fakat bu tür bir sitede sadece türk futbolu konuşulmaması gerekir)
3) Sosyal ağlardan aklınıza sığmayacak kadar hit çekebilirsiniz özellikle pinterest. fakat pinterest bu konuya biraz uzak kalıyor futbola yani. Facebook ve instagram

usta olay şu otonom yazılım yapıyorsun ve yüzlerce hesap açıp proxy tanımlıyorsun her siteye bir hesap açıyorsun 1 yıl sonra şansın yaver gider hesaplar kapanmazsa 1 ev + 1 araba + 1 yazlık alabilirsin diye düşünüyorum pinterest ile :D pinterest ile ayda 1 milyon tl kazanan dolandırıcı tanıdığım var :D
Dolandırıcı arkadaşın tek Pinterest kullanarak mı yaptı bunları yani

nesine

Seçkin Üye
Beğeni Puanı
48
pinterest cok kazançlı çıkılıyor galiba wordrpess olması lazım altyapının doğrumudur?

12jack12

Onaylı Üye
Beğeni Puanı
6
kazanabilirsin fakat zamanal reklamlarla olucak iş biraz zahmetli

Privateroot

Onaylı Üye
Beğeni Puanı
13
Dolandırıcı arkadaşın tek Pinterest kullanarak mı yaptı bunları yani
hayır bahsettim ya yazılım var otonom binlerce site özel proxy adresleri binlerce pinterest hesabı
bizde bu işi yapıyorduk 1 yıl önce sonra ben askere gittim işler bozuldu geri geldiğimde yeni yöntemler bulunmuştu bu konu ile alakalı bir ara insanlar çok kazandı bu mevzudan araştırabilirsiniz
pinterest pra kazanma vs gibi
şuan hala yapanlar var fakat bununda çok çetrefilli bir konu olduğunu düşünüyorum atık
Mesajın otomatik olarak birleştirildi:

pinterest cok kazançlı çıkılıyor galiba wordrpess olması lazım altyapının doğrumudur?
yani eskiden çok kazançlıydı eğer gerçekten uğraşacaksan pinterestten hala kazançlı çıkarsın ama heryerde olduğu gibi pinterestte de özgün içerik çıkartman gerekiyor ki hesabın uzun soluklu dayansın + iyi hit getirsin
altyapının wp olmasına gerek yok sadece tek bir sayfada 1 görsel varsa aynı görseli 50 kere ekleyemezsin blog tarzı bir paylaşım yerin varsa sorun olmayacaktır çünkü her konuda farklı görseller var
Mesajın otomatik olarak birleştirildi:

Diyeceğim son birşey var türkiyede (tamamen fiyatı atıyorum şuanda) pasta kelimesinden 1 tl kazanıyorsan ingilizce pasta kelimesinden 10 tl kazanırsın. İnglizce ve almanca her zaman iyi kazandırır.
türkçe pastadan 100 k hite 100 tl geliyorsa inglizce pasta kelimesinden 10 k hite 100 tl alırsın

aliemre12

Üye
Beğeni Puanı
1
seoya önem verip ********** düzgün optimize ederseniz aylık 3-4k civarı bırakır tabi ilk zamanlarda bu rakamları beklemek olmaz :)

polisol

Onaylı Üye
Beğeni Puanı
1
Hocam bu olay çok karışık özellikle adsense olarak, aynı görüntülenme ile bir site aylık 2k alırken biri aylık 200 tl zor alabiliyor, arandığın kelimelerdeki ve içeriklerindeki özgünlüğe bağlı bir durum örnek veriyorum o alanda tek sen yayın yapıyorsundur adsense seni kaybetmemek için tbm ücretini yüksek tutuyor ama o alanda 1000 tane yayıncı varsa ücretleri olabildiğince düşürüyor. O yüzden kafadan yorum yapmak çok zor.

Pyro666

heşteg2010
Onaylı Üye
Beğeni Puanı
75
****** partnerlik şirketleri ile resmi anlaşma yapmanız gerekiyor, şirketlerin altyapısı genel olarak Bursa/İstanbul'da gidip resmi bir partnerlik anlaşması imzalayıp kazancınızı yükseltebilirsiniz.

methand

Onaylı Üye
Beğeni Puanı
7
Bende bırakır diye düşünüyorum. yeterince üzerinde durmalısın

nihatkeles

Onaylı Üye
Beğeni Puanı
3
merhaba arkadaşlar spor haber sitesi kurdum xxx.com adında sitenin kelimesine aylık 300 -500 k arası aranma hacmi var bu maç izlemek için aratılan bi kelime ama benimki spor haber sitesi olcak o kelimede üst sırada olursam spor haber sitesi olarak sizce ne kadar kazanırım? şu rakamı baz alırsanız 300-500 k tekil hit aylık 10m sayfa görüntülenmesi tbm oranı ne olur bi fikrimde yok sizce kafadan 2k bırakırmı?
bence daha fazla bile alırsın zamanla

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt