Neden kız fotosu ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Onaylı Üye
Ödüller
5
6 HİZMET YILI
bu forumda neden herkes kız avatarı ve imzaları atıyor anlamıyorum ? biri açıklayabilirmi

Üye
6 HİZMET YILI
Sosyal medya algısı. İnternet algısı. Herkeste potansiyel olarak var. Daha çok sosyal medya hesaplarında gezinti yapan insanlarda var. Sosyal becerileri gelişememiş insanlarda ortaya çıkar. Hepsi de aşılabilir.

aka panic.rs
Kurucu
Ödüller
21
Sosyal
9 HİZMET YILI
Sosyal medya algısı. İnternet algısı. Herkeste potansiyel olarak var. Daha çok sosyal medya hesaplarında gezinti yapan insanlarda var. Sosyal becerileri gelişememiş insanlarda ortaya çıkar. Hepsi de aşılabilir.
profil resmime vesikalık fotoğrafımı koymamı beklemiyorsunuz heralde zevk meselesi bunlar , beğendiğim hoşuma giden tatlı fotoğrafları koyuyorum.

teorin çöp

Üye
6 HİZMET YILI
profil resmime vesikalık fotoğrafımı koymamı beklemiyorsunuz heralde zevk meselesi bunlar , beğendiğim hoşuma giden tatlı fotoğrafları koyuyorum.

teorin çöp
Sana yazmadım. Profil resimlerinden kişiyi tanımaya çalışan ve profil resimlerinin algı farklılığı yaratan bir durumuna değindim. Teori falan yazmıyorum. Yalnızca düşüncelerimi belirttim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
  AdBlock Detected
Elbette, reklam engelleme yazılımı, reklamları engelleme konusunda harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin bazı yararlı ve önemli özelliklerini de engeller. Mümkün olan en iyi site deneyimi için lütfen bir dakikanızı ayırarak AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.