Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ultra Üye
Katılım
6 May 2018
Mesajlar
2,369
Çözümler
1
Tepki puanı
587
Ödüller
7
:resim:

1mh.jpg
2mh.jpg:yazı:

Nokia şirketi bugüne kadar satışa tüm Nokia cihazlarının Android P 'ye güncelleneceğine dair müşterilerine söz veren ve bazı cihazlar için çoktan test sürecini başlatan sınırlı sayıdaki telefon üreticilerinden birisi.
Bu yılın üçüncü çeyreğinde satışa sunulması beklenen Android P 'nin tam olarak ne zaman yayınlanacağı belli olmadığı için bu konu hakkında kesin bir tarih vermek zor. Fakat bu konuyla alakalı ilginç bir açıklama geldi.Ortaya çıkmış olan bir e-posta yazışmasında Android P sorusuna yanıt veren Nokia şirketi bu yeni güncellemenin Ağustos ayı itibariyle yayınlanacağını iddia ediyor. Nokia 7 Plus Android P Beta sürecine dahil edilen sınırlı sayıdaki cihazlardan birisi olduğu için bu güncellemeyi diğer tüm Nokia cihazlarından daha erken alacak.

Nokia şirketinin vermiş olduğu bu tarih Android P 'nin tahmin edilen çıkış tarihi ile oldukça yakın olsada gene de Ağustos ayı gibi çıkacak olması bekleniyor.

Nokia destek hatlarının güncellemeler için yanlış tarih verdiğine daha önceden birçok kişi şahit oldu. Bu nedenle yapabileceğimiz tek şey Nokia şirketinin verdiği bu tarihi doğru olarak değerlendirmek ve son sürümün yayınlanmasını beklemek.


 
Griffin Premium
Katılım
3 Mar 2017
Mesajlar
1,378
Çözümler
1
Tepki puanı
995
Ödüller
10
Sosyal
Haber için teşekkürler.
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst
  AdBlock Detected
Elbette, reklam engelleme yazılımı, reklamları engelleme konusunda harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin bazı yararlı ve önemli özelliklerini de engeller. Mümkün olan en iyi site deneyimi için lütfen bir dakikanızı ayırarak AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.