Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
İnsta ♥ @LazHayalet ♥
Efsane Üye
Katılım
12 May 2016
Mesajlar
5,530
Çözümler
33
Tepki puanı
4,174
Ödüller
17
Sosyal
8 HİZMET YILI
bitmain,blockhain,jensen huang,nvidia,bitcoin,bitcoin haber,bitcoin haberleri,bitocin haberleri 2018,memoryhackers,kripto para,kripto para haber,kripto para haberleri,kripto para haberleri 2018,kripto para borsası,güncel haber,
nO6dBM.jpg


Bilgisayar donanımı üreticisi Nvidia’nın CEO’su ile 29 Mart tarihinde ana akım medya tarafından yapılan bir mülakatta, kripto para birimlerinin “uzun süre ayakta kalmaya devam edeceğini” söyledi.
CNBC’de yayınlanan Mad Money programının bir parçasıında konuşan Jensen Huang, kripto para kullanımının uzun vadede Bitcoin ve altkoinlerin dayanmasına destek olacağını ifade etti.

Huang “Blockchainin dünya ticareti içerisinde düşük yatırım maliyetine sahip olması ve daha az maliyet ile alışverişi yapma imkanı sağlamasınedeniyle uzun bir süre sahnelerden inmeyecek ” diye tahmin etmekte


Geçtiğimiz yıl Nvidia’nın daha fazla tüketici ve madencilik için ihityaç duyulan sistemlerin topluluğa katılması nedeniyle Bitcoin madenciliği trendi üzerinde önemli ölçüde sermaye yatırımı yaptığı görüldü.

Cointelegraph, 2018’in Ocak ayında şirketin hisse fiyatının 2017’de çoktan % 100’e yükselmesi nedeniyle şirket için bir durgun yıl olabileceğini bildirmişti.

Bununla birlikte, Çin’den gelen rekabet dalgası sebebiyle bu ay şirkette bocalama görüldü ve bu durum bir Wall Street analistinin şirket için büyüme tahminlerini aşağı yönde revize etmesine yol açtı. Ancak tüm bunlara rağmen Huang belirgin derecede neşeli görünmekte..

Huang “Kripto paraların GPU’larımızda bu kadar popüler bir şey haline gelmesinin sebebi, GPU’larımızın dünyanın en büyük kurulu dağıtık süper bilgisayar tabanı olmasıdır” diye sözlerine devam etti.​
 
Onaylı Üye
Katılım
31 Mar 2018
Mesajlar
140
Tepki puanı
24
Yaş
25
6 HİZMET YILI
Kripto paralar ya düşücek ya yükselicek buda ilerde belli olur.
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst
  AdBlock Detected
Elbette, reklam engelleme yazılımı, reklamları engelleme konusunda harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin bazı yararlı ve önemli özelliklerini de engeller. Mümkün olan en iyi site deneyimi için lütfen bir dakikanızı ayırarak AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.