• Üyelik paylaşımı yasaktır! Hesabınızı başkalarına vermeyin! Hesap paylaşımları yasaklama ile sonuçlanacaktır.

Nvidia Kayıt Programı Çözünürlük Sorunu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

m1litar

Seçkin Üye
Beğeni Puanı
62
Beyler ben şimdi csgo'yu 4:3 1280x960 oynuyorum fakat kaydederken full hd ye almama rağmen full hd çözünürlükte kaydetmiyor bunu yapmamın bir yolu varmıdır yoksa videoyu editlerken mi yapabilirim sadece ?

ilkaybaki

Üye
Beğeni Puanı
2
Video editlerken yapmayı dene, Sistemim Nvidia olmadığı için denemedim, inşallah pc alınca deneyeceğim.

bastic_k

Seçkin Üye
Beğeni Puanı
106
csgo cozunurluluk ayarin fhd degil bu yuzden programla fhd video cekemezsin diye dusunuyorum

gymhereos7

Onaylı Üye
Beğeni Puanı
2
videonu editlerken en son rendere almadan full hd çözünürlüğü seçersen düzeleceğini düşünüyorum fraps ile çekmeyi dene bir de

RickSanchez

Onaylı Üye
Beğeni Puanı
4
Full HD olarak kaydediyorum sonra başka bir programda kırp after effects

Rugervan

Eski Bir Grafiker
Süper Üye
Beğeni Puanı
101
Sanırım shadowplay kullanıyorsun.
Oyuna girince shadowplay in ayarlar kısmından çözünürlüğü 1080e alıp tazeleme hızını 60hz yaparsan sorun çözülecektir fakat donanımının iyi olması gerekli.

Beğeni Puanı
15
Kardesm hic onunla ugrasma bandicam full bul keyfine bak.. programdan directx olarak kayıt yapmayı unutma..

yvzfgns

Onaylı Üye
Beğeni Puanı
2
videoyu editleme programında render alırken görüntü kalitesi çok aşırı düşüş yaşıyor. Bu yüzden hangi edit programını kullanıyorsan internetten nasıl kaliteli render alcağını araştır

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt