Odin Fail Hatası

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Onaylı Üye
Ödüller
7
8 HİZMET YILI
Telefonun Modeli : SM-J320H

Arkadaşlar Telefonu Root'ladıktan Sonra GLtools Adlı programı indirdim Linki Aşağıda ;

Bağlantıları görmek için lütfen Giriş Yap

İndirdikten sonra açtım ve INSTALL (RECOVERY) Seçeneğine bastım Ve SuperSU iznini verdim TWRP Recovery ekranı geldi
insallgltools.zip dosyası vardı bastım sağa çektim yükledi telefonu yeniden başlatınca J3(2016) Yazısında Yeniden başlıyor
Ve tekrar J3(2016) Yazısına gelince tekrarlıyor Odin ile Stock Rom'unu yüklemeyi denedim ;

iLK BAŞDA dosyayı daha odine atarken ( odin md5 error binary is invalid ) hatası verdi googleye baktım Sonundaki .md5 i sil yazdılar
sildim normalde 1 dk beklerdi dosyayı atarken bu sefer hiç beklemeden aldı içine sonuç altaki resimlerde.

A1r5ZX.png

Tam burada Fail veriyer İki Kez Denedim Aynı Şey Oldu farklı bir Odin Sürümüyle denedim yine aynı şekil hata verdi

Telefonu açınca ise bu hata geliyor ( Resim benim değil googleden buldum ) ;

maxresdefault.jpg

YARDIM EDİN

The Devil Is Back
Banlı Üye
6 HİZMET YILI
Kardeşim bak böyle sebeplerden dolayı Root atmayın telefonunuza çözümüne gelirsek telefonunu tamirciye götürmeni tavsiye ederim internete fazla güvenme dahada beter hale gelir telefon.

Onaylı Üye
Ödüller
7
8 HİZMET YILI
Kardeşim bak böyle sebeplerden dolayı Root atmayın telefonunuza çözümüne gelirsek telefonunu tamirciye götürmeni tavsiye ederim internete fazla güvenme dahada beter hale gelir telefon.
Götürebilsem niye Götürmiyim

ioz

^^
Kurucu
Ödüller
21
Sosyal
8 HİZMET YILI
farklı bir room yükle

Seçkin Üye
6 HİZMET YILI
1. Sammobileye uye olup orınal rom ındır.
2. Samsung usb drıver ındır kur .
3. Samsung kies ile roomu kur kendı yazılım aracıdır.
4. Eger olmadıysa hıc korkma samsungun herhangı bır bayısıne gıdıyorsun ucretsiz 2 dk da cıhazını duzeltiyorlar. Hade goreyım seni

Onaylı Üye
Ödüller
7
8 HİZMET YILI
1. Sammobileye uye olup orınal rom ındır.
2. Samsung usb drıver ındır kur .
3. Samsung kies ile roomu kur kendı yazılım aracıdır.
4. Eger olmadıysa hıc korkma samsungun herhangı bır bayısıne gıdıyorsun ucretsiz 2 dk da cıhazını duzeltiyorlar. Hade goreyım seni
Sammobileden yavasti baka linkten indirdim düzeldi valla tesekurle telefondan yaziyorum su an tesekurler

• Like
Tepkiler: ioz
Uzman Üye
6 HİZMET YILI
Root atarken koşullarını göze aldın mı ? garantiden çıktığını biliyorsundur umarım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
  AdBlock Detected
Elbette, reklam engelleme yazılımı, reklamları engelleme konusunda harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin bazı yararlı ve önemli özelliklerini de engeller. Mümkün olan en iyi site deneyimi için lütfen bir dakikanızı ayırarak AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.