Ölü Bilgisayar Nasıl Canlandırılır ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Onaylı Üye
6 HİZMET YILI
1)Öncelikle şimdi ilk dediğimi yaparsanız pc çok güzel bir şekilde çalışır fakat yeni nesil oyunları kaldırmıycaktır..

SSD harddiske göre 10 kat daha hızlı deniliyor kullanıcılar bilgisayarın bilgisayar olduğunu bunu kullanıonca anlamışlar :D,

Önerim 240 GB' dır ve oyuınları SSD değilde harddiske kurun böylece daha çok alan olur program ve windows SSD de kalmalı

SDD'yi bilmeyenler için söylim: bu pcnizi 7 sniyede açar okuma yazma tavan yapar hangisi daha iyi felan derseniz Samsug Evo dur ama yok ben paşa değiim diyosan Sandisk

2) SSD + EKRAN KARTI

bu ölüyü kaldırır ancak kötü bir işlemciniz varsa ona darbogaz olmucak şekilde ekran kartı seçin mesela benim 4 çekirdekli bir işlemcim var markası Amd Athlon X4 641 buna GTX 1050 Tİ yaparsam darboğaz olmaz oyunlarda sıkıntı yaşamam ve ölen pcyi 1-1200 liraya uçuruum 4000 tl veripp yenisini almak yerine k.g

Seçkin Üye
6 HİZMET YILI
1.Si Canlanmaz 240 GB İle Pcler Canlanıyorsa 10.000 sata ölüyor :)
Senin Bu Dediğin Sadece Çöp Oyunları Kaldırır.

Princesha İme Me Je Ti
Seçkin Üye
Ödüller
6
6 HİZMET YILI
Biraz gereksiz gibi birşey olmuş ama madem açtın. Performans artışı olur ama senin anlattığın kadar olmaz ayrıca bana kalırsa eski bilgisayarı elden cıkarabiliyorsan cıkaracaksın cıkaramıyorsan koseye koyacaksın ve yenisini alacaksın.

• Konuyu başlatan
  • Yasaklandı
Onaylı Üye
6 HİZMET YILI
Biraz gereksiz gibi birşey olmuş ama madem açtın. Performans artışı olur ama senin anlattığın kadar olmaz ayrıca bana kalırsa eski bilgisayarı elden cıkarabiliyorsan cıkaracaksın cıkaramıyorsan koseye koyacaksın ve yenisini alacaksın.
bütün herşeyin çalışıyorsa neden elden çıkarasınki daha ucuz maliyetle yeni alınanpc lere benzetirsin boşuna para harcamamk için verilen bilgi anlayşın için eyw

• Konuyu başlatan
  • Yasaklandı
Onaylı Üye
6 HİZMET YILI
1.Si Canlanmaz 240 GB İle Pcler Canlanıyorsa 10.000 sata ölüyor :)
Senin Bu Dediğin Sadece Çöp Oyunları Kaldırır.
bende belirttim ztn okuman varsa kardeşim pc canlanır ama oyunları oynayamazsınız bide oyunlarınızı hdd ye kurun dedim tek ssd olduğunu anlayacak dil anlatımın yoksa bende bişey diyemem k.b

Onaylı Üye
Ödüller
6
6 HİZMET YILI
yavaş yavaş powersuple ve anakarttan başlayarak toplamaya başla bence :D anakartın ekran kartını kaldırsada Power suple o gücü desteklemeyeblir!

Üye
6 HİZMET YILI
ben tercihimi ekran kartindan yana kullanirim, ram yeterli ise ssd oyun performansina zaten bir katkida bulunmaz ama yukleme ve oyunu acma sureleri daha iyi olabilir dogal olarak

Seçkin Üye
6 HİZMET YILI
bende belirttim ztn okuman varsa kardeşim pc canlanır ama oyunları oynayamazsınız bide oyunlarınızı hdd ye kurun dedim tek ssd olduğunu anlayacak dil anlatımın yoksa bende bişey diyemem k.b

Böyle Anlatınca Anladım Yukarıda Anlattığınla Şimdiki Anlattığın Arasında 1 Kat Fark Var Teşekkürler Yinede.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
  AdBlock Detected
Elbette, reklam engelleme yazılımı, reklamları engelleme konusunda harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin bazı yararlı ve önemli özelliklerini de engeller. Mümkün olan en iyi site deneyimi için lütfen bir dakikanızı ayırarak AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.