Onaylanmama Sorunu.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Donator
Ödüller
7
7 HİZMET YILI
SS'leri koyuyorum.
:resim:
Screenshot_2.png

Bundan Sonra Onay yapıyorum.

Screenshot_3.png

:not:
Yaptıktan sonra tekrar onaylanmadı oluyor ve tekrar onay istiyor kaç kere denedim olmadı.

Screenshot_4.png

aka panic.rs
Kurucu
Ödüller
21
Sosyal
8 HİZMET YILI
onay tamamlandı dedikten sonra link açılıyormu ? açılmıyorsa chrome varsayılan tarayıcı olsun.

Donator
Ödüller
7
7 HİZMET YILI
he kardeşim kusura bakma anlayamadım o zaman opera yı dene onda da olmazsa discorda gel ordakiler yardım ederler mesela benim bütün hilelerde loadlıyodu rosda loadlamıyodu adamın biri teamviewer dan bağlandı yaptı
Opera'dada aynı.
RoS'da sıkıntı yok.
Discord'a geldim 10 dk bekliyorum şuan.

Üye
Ödüller
5
6 HİZMET YILI
merhaba birşey sorucam
hilenizi indiriorum dün birşey yoktu bugün aynen şöle bir hata var hileyi açıyorum wolfteamı açıyorum wolftü hata verior couldnt not file fxdb die hilede açılmıor wolfteamda bozuluor napıcam lütfen yardım edin wolftü bozuluor yeniden yüklemek zorunda kaldım 5 kere şimdide hileyi yüklüorum açmayı bırakın masa üstüne bile atılmıyor (virüs programı kapalı) yardımcı olun lütfen bu oyun envantersiz oynanmıor

Donator
Ödüller
7
7 HİZMET YILI
merhaba birşey sorucam
hilenizi indiriorum dün birşey yoktu bugün aynen şöle bir hata var hileyi açıyorum wolfteamı açıyorum wolftü hata verior couldnt not file fxdb die hilede açılmıor wolfteamda bozuluor napıcam lütfen yardım edin wolftü bozuluor yeniden yüklemek zorunda kaldım 5 kere şimdide hileyi yüklüorum açmayı bırakın masa üstüne bile atılmıyor (virüs programı kapalı) yardımcı olun lütfen bu oyun envantersiz oynanmıor
Burdan Sorununa bakabilirsin.
https://memoryhackers.org/forums/wolftu-hile-teknik-yardim.54/

Üye
7 HİZMET YILI
Key vericek onu kopyalayıp yeni bir sekmede açıp url kısmına yapıştır, sonrasında menü'yü kapat tekrar aç.

İyi Eğlenceler.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...