Oto CSH,OBJ,BİN Sorunu !

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Uzman Üye
Ödüller
7
Selamün aleyküm arkadaşlar üzerinde çalışmış olduğum VIP Hack'i bugün tamamladım. Fakat önizlemeyi açınca şu kod sarı bir şekilde çıkıyor "Dim process As Process = process.GetProcessesByName("wolftü.bin")(0)" bu kodu Oto csh,bin,obj çekme konusundan aldım. İnternette bir kaç videoda izledim hile kodlayanların hiçbirinde böyle sarılık çıkmıyor ve warning vermiyor. Fakat bende verdi. Bu sorunun çözümünü bilmediğim için siz değerli arkadaşlarıma başvruyorum. sorunun çözümünü bilen arkadaşlar gerek P.M olarak gerekse konudan bana ulaşsınlar.

Edit: Arkadaşlar hatanın yanında Dizin, dizi sınırlarının dışındaydı. yazıyor.

Teşekkürler.
İyi Forumlar.

Son düzenleme:
Üye
cahil kardesım xincode dolakren çaltırcan hileni :)

Üye
Wolftü.Bin Değil wolftü Bin Ve XNCODE Dolarken Çalıştırırsan Sorun Kalmaz wolftü.Bin Yapmazsan Çalışmaz

Ultra Üye
Ödüller
7
Bende biraz araştırma yapayım. Konu hakkında bilgi bulursam iletirim. İyi Forumlar ...

Are You Ready?
Onaylı Üye
Ödüller
5
Selamün aleyküm arkadaşlar üzerinde çalışmış olduğum VIP Hack'i bugün tamamladım. Fakat önizlemeyi açınca şu kod sarı bir şekilde çıkıyor "Dim process As Process = process.GetProcessesByName("wolftü.bin")(0)" bu kodu Oto csh,bin,obj çekme konusundan aldım. İnternette bir kaç videoda izledim hile kodlayanların hiçbirinde böyle sarılık çıkmıyor ve warning vermiyor. Fakat bende verdi. Bu sorunun çözümünü bilmediğim için siz değerli arkadaşlarıma başvruyorum. sorunun çözümünü bilen arkadaşlar gerek P.M olarak gerekse konudan bana ulaşsınlar.

Edit: Arkadaşlar hatanın yanında Dizin, dizi sınırlarının dışındaydı. yazıyor.

Teşekkürler.
İyi Forumlar.
debug yap bikere kaydet sonra debug yaparken dediğin uyarı çıkıyor stop debugging yap kaydet projeyi bi hata vermez

Onaylı Üye
"Label3" dizesinden 'Double' türüne yapılan dönüştürme geçerli değil.
Burasi sarı WriteLong("wolftü.bin", Label3.Text + &H21A26, "2251820148")
bu ne demek ? pointerde mi bende mi hata var ? büyük ihtimalle bende ama yardım ederseniz sevinirim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
  AdBlock Detected
Elbette, reklam engelleme yazılımı, reklamları engelleme konusunda harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin bazı yararlı ve önemli özelliklerini de engeller. Mümkün olan en iyi site deneyimi için lütfen bir dakikanızı ayırarak AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.