Oturum Açılmıyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Seçkin Üye
Ödüller
4
Gençler gece 6 da film izliyodum işte her şey normaldi yattım kalktım sabah uyandığımda bilgisayar açılırken repairing :C felan bişiler diyodu bilgisayar açıldığında oturum açılamadı dedi ve masaüstündeki bütün uygulamalar silindi neyseki dosyaları silinmemiş ama her bilgisayarı kapatıp açtığımda her şey siliniyor google felan yardımcı olunuz. pls <3

Seçkin Üye
Gençler gece 6 da film izliyodum işte her şey normaldi yattım kalktım sabah uyandığımda bilgisayar açılırken repairing :C felan bişiler diyodu bilgisayar açıldığında oturum açılamadı dedi ve masaüstündeki bütün uygulamalar silindi neyseki dosyaları silinmemiş ama her bilgisayarı kapatıp açtığımda her şey siliniyor google felan yardımcı olunuz. pls <3
Rat veya kötü bir virus yemişsin c: diskin hasar almışda olabilir

Geri Gelen Biri
Ultra Üye
Malvare fighter kaspersky vb şeylerle tarat düzelmez ise yapacak bir şey yok format tek çare :)

Onaylı Üye
Ödüller
5
Merhaba @WhoCharless ,
Söylediğin kadarıyla bilgisayarı açtığında C: klasörün düzeltiliyormuş. Bunun meydana gelme sebepleri :

1- Bilgisayarı aniden kapatmış olabilirsin ve bundan dolayı zarar görmüş olabilir.
2- Herhangi bir program C: klasörünü bozmak istemiş olabilir.
3- Daha önceden C: klasöründe bir işlem yaptıysan bundan olabilir.

Bunun çözümleri ise :
1- KasperSky Rescue Disk kullanman.
2- Aktif bir antivirüs yazılımı sahibi olman lazım.
3- Bilgisayarı güvenli moda alıp ComboFix'de taratman.

ComboFix'i tarattığında bana özelden logu atabilir misin? (Combofix tamamlandığında karşına çıkan log)

Şimdiden kolay gelsin dileklerimle.

NosCopeBey​

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
  AdBlock Detected
Elbette, reklam engelleme yazılımı, reklamları engelleme konusunda harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin bazı yararlı ve önemli özelliklerini de engeller. Mümkün olan en iyi site deneyimi için lütfen bir dakikanızı ayırarak AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.