Overwactch tarafından suçlu bulundu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üye
öncelikle herkese sa. ilk konu açışım benim ve maalesef üzücü benim için bu durum. Altaki resme bakarmısınız bu artık bu cs çöp olduğuna mı işaret yoksa şuan izleniyor mu yardımcı olur musunuz bu durum ile ilgili bana şimdiden teşekürler :)

Adsız.png

Üye
geçmiş olsun kardeşim. çok belli etmişsin ban yemişsin hesap artık çöp

HayvanSever
Süper Üye
Ödüller
8
öncelikle herkese sa. ilk konu açışım benim ve maalesef üzücü benim için bu durum. Altaki resme bakarmısınız bu artık bu cs çöp olduğuna mı işaret yoksa şuan izleniyor mu yardımcı olur musunuz bu durum ile ilgili bana şimdiden teşekürler :)

Ekli dosyayı görüntüle 7030
steam desteğe yaz oyun yasaklamalarını valveye bildiriyolar ben de yolladım maç özetlerini filan belki açılır

Admin
Ödüller
18
OW yediğin için belli etmiş olabilirsin. Fov 3 Aimtime 5 de olsa bile ban yiyorsun artık.Yeni Cs:Go hilesinin güncellenmesini bekleyin lütfen #kilit

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
  AdBlock Detected
Elbette, reklam engelleme yazılımı, reklamları engelleme konusunda harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin bazı yararlı ve önemli özelliklerini de engeller. Mümkün olan en iyi site deneyimi için lütfen bir dakikanızı ayırarak AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.