Overwatch Kaçış Yöntemi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kernel Level F ing
Griffin Premium
Ödüller
13
Sosyal
8 HİZMET YILI
Hile Kullananlar İçin:
CSGO'yu Açtık, Profili Gizliye Çektik. İlk Olarak İsmimizi Bir Önceki Oyun İle Aynı Tutmayalım. Değiştirelim Profil Resmini de...
Oyuna Hilemiz İle Girdik Isınmada Oyundan Çıkıp Tekrardan İsmimizi Değiştirelim. Ardından Tekrar Girelim. Artık Karşı Takım Raporladığında Isınmaya İlk Girdiğimiz İsim Çıkacak... (Kendi takım arkadaşınız raporlarsa yine kendi adınız gözükür...)
Bir Önceki Çık İsim Değiştir Gir İşlemini Oyunun İçinde Ara İsteyip Yaparsanız Daha İyi Olur...

Kendi Kodladığım Eski Hilenin İlk Testlerinden İlk SS i de buraya bırakayım buna aimbot tirgger fln da eklendi ve hesabı lem e kadar bu taktikle serii hileli kastım. Hala VAC Yemedim...
muaggaaaa.jpg

Boost Yapanlar İçin:
CSGO'yu Açtık, Profili Gizliye Çektik. İlk Olarak İsmimizi Bir Önceki Oyun İle Aynı Tutmayalım. Değiştirelim Profil Resmini de...
Oyuna Girdik Bir Süre Oynadık Ardından Boosltadığınız kişiler İle Bir Ara İstiyoruz ve Oyuna Alt+F4 Atıyoruz. İsmimizi Değiştirip Oyuna Giriyoruz.
10 DK Sonra Aynı İşlemi Tekrardan Yapıyoruz. Ardından Oyun Bittikten Sonra ALT+F4 Atıp Çıkıyoruz.

BİLGİ:
CS:GO'da Raporlamalar Rapordan 24 Saat Sonra Silinir.
Eğer Overwatch a düşerseniz uyarı gelir ve overwatchdan yerseniz overwatch aşırı şüpheli diye uyarı gelir.
VAC Hatası VAC Ban Değildir.
Kullandığınız Hile Publicse %90 VAC Yersiniz. Paralı Bir Hile İse Büyük İHtimal 2016-2017 VAC Dalagsı Faciasını Tekrar Eder.
En İyi Kendi Priv Hilenizi Kodlamanızdır. (Ben Memnunum VAC Yemedim)

Bir de bunların üstüne belli etmeden oynarsanız overwatch yeme ihtimaliniz yerin dibini boylar. (CS:GO algoritması değişti artık bütün raporlar overwatcha gitmiyor önüne gelen trolüne rapor attığı için)

Admin
Ödüller
19
6 HİZMET YILI
Bu taktik bence işe yaramaz.Çünkü rapor edildiğinde eyer Overwatch'a düşersen ne resim değiştirmen ne de isim değiştirmen de fayda olacaktır.Overwatch da şüpheli olarak adın yazar ve resmin gözükmez.

Kernel Level F ing
Griffin Premium
Ödüller
13
Sosyal
8 HİZMET YILI
Bu taktik bence işe yaramaz.Çünkü rapor edildiğinde eyer Overwatch'a düşersen ne resim değiştirmen ne de isim değiştirmen de fayda olacaktır.Overwatch da şüpheli olarak adın yazar ve resmin gözükmez.
Bende ve arkadaşlarımda bu taktiği kullandık. Hiç birimiz ban yemedik 1.5 sene oldu. Şanstan mıdır yoksa işe yaradığından mıdır bilinmez ama adını vermeyeyim bir çok büyük hile forumlarında da bu taktiği gördüm...

Admin
Ödüller
19
6 HİZMET YILI
Bende ve arkadaşlarımda bu taktiği kullandık. Hiç birimiz ban yemedik 1.5 sene oldu. Şanstan mıdır yoksa işe yaradığından mıdır bilinmez ama adını vermeyeyim bir çok büyük hile forumlarında da bu taktiği gördüm...
Hileyi belli etmediğin sürece ban yemezsin bence.Çünkü benim profilim açık ve ismim 2 aydır aynı ve şuan Supreme rankına kadar çıktım ve ban yemedim.Bekliyorum hala belki ban atarlar diye :D

Kernel Level F ing
Griffin Premium
Ödüller
13
Sosyal
8 HİZMET YILI
Hileyi belli etmediğin sürece ban yemezsin bence.Çünkü benim profilim açık ve ismim 2 aydır aynı ve şuan Supreme rankına kadar çıktım ve ban yemedim.Bekliyorum hala belki ban atarlar diye :D
Valla patır kütür giriyorduk hatta 100-150 izlenen bi veledin yayınına da denk geldik (bayağı alay etmiştik neyse) belli etmeden girdiğim çok az el var neyse belki işe yarıyordur kesin bir test yapmak imkansız ama bildiğim kadarı ile işe yarıyor... Hatta overwatchın nasıl göründüğüne dair videoalr avr ya direk başladığı an bitiyor (o başlangıçtaki çıkma olayı) ya da siyah gözüküyor tamamen (onu tam bilmiyorum) ama kanıtları bayağı vardı bulursam postalarım...

HayvanSever
Süper Üye
Ödüller
9
8 HİZMET YILI
Hile Kullananlar İçin:
Oyuna Hilemiz İle Girdik Isınmada Oyundan Çıkıp Tekrardan İsmimizi Değiştirelim. Ardından Tekrar Girelim. Artık Karşı Takım Raporladığında Isınmaya İlk Girdiğimiz İsim Çıkacak... (Kendi takım arkadaşınız raporlarsa yine kendi adınız gözükür...)
Bir Önceki Çık İsim Değiştir Gir İşlemini Oyunun İçinde Ara İsteyip Yaparsanız Daha İyi Olur...

Kendi Kodladığım Eski Hilenin İlk Testlerinden İlk SS i de buraya bırakayım buna aimbot tirgger fln da eklendi ve hesabı lem e kadar bu taktikle serii hileli kastım. Hala VAC Yemedim...
Ekli dosyayı görüntüle 6607

Boost Yapanlar İçin:
Oyuna Girdik Bir Süre Oynadık Ardından Boosltadığınız kişiler İle Bir Ara İstiyoruz ve Oyuna Alt+F4 Atıyoruz. İsmimizi Değiştirip Oyuna Giriyoruz.
10 DK Sonra Aynı İşlemi Tekrardan Yapıyoruz. Ardından Oyun Bittikten Sonra ALT+F4 Atıp Çıkıyoruz.

BİLGİ:
CS:GO'da Raporlamalar Rapordan 24 Saat Sonra Silinir.
Eğer Overwatch a düşerseniz uyarı gelir ve overwatchdan yerseniz overwatch aşırı şüpheli diye uyarı gelir.
VAC Hatası VAC Ban Değildir.
Kullandığınız Hile Publicse %90 VAC Yersiniz. Paralı Bir Hile İse Büyük İHtimal 2016-2017 VAC Dalagsı Faciasını Tekrar Eder.
En İyi Kendi Priv Hilenizi Kodlamanızdır. (Ben Memnunum VAC Yemedim)

Bir de bunların üstüne belli etmeden oynarsanız overwatch yeme ihtimaliniz yerin dibini boylar. (CS:GO algoritması değişti artık bütün raporlar overwatcha gitmiyor önüne gelen trolüne rapor attığı için)
Bu işe yaramaz rapor sistemi steam id şeklinde kayıt ediliyor ve değiştirelemez

Overwatch için çok eksik var aslında valve neden böyle yaptı bu sistemi anlamadım
----------
İzlediğimiz şahıs bize şüpheli ismiyle gösteriliyor ne profiline ne de oynama saatine bakabiliyoruz veya rankını görebiliyoruz.
Bunlar açık bir şekilde gösterilse müfettişlere daha kesin kararlar alınabilir.

Üye
6 HİZMET YILI
işe yaramz report yediğin zaman idin gözüküyo zaten isim değiştirsende id aynı kalır

Kernel Level F ing
Griffin Premium
Ödüller
13
Sosyal
8 HİZMET YILI
işe yarayacgını sanmıyorum
işe yaramz report yediğin zaman idin gözüküyo zaten isim değiştirsende id aynı kalır
Bu işe yaramaz rapor sistemi steam id şeklinde kayıt ediliyor ve değiştirelemez

Overwatch için çok eksik var aslında valve neden böyle yaptı bu sistemi anlamadım
----------
İzlediğimiz şahıs bize şüpheli ismiyle gösteriliyor ne profiline ne de oynama saatine bakabiliyoruz veya rankını görebiliyoruz.
Bunlar açık bir şekilde gösterilse müfettişlere daha kesin kararlar alınabilir.
Yazmayı unutmuşum. Bu bug 2018 da bazı youtuberlarda da görebiliceğüniz siyah overwatch bugu olmasını sağlıyordu. Yani bu olay şöyledi yapıyodunuz bunu kaydedilen demo nuz buga giriyodu ve ow yapan kişi oyun oynayışını göremiyordu bu yüzden en son her şeye yetersiz delil diyip geçiyodu olay raporun işlenmesi değil ow düşünce suçsuz bulunup geri çıkmanız...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
  AdBlock Detected
Elbette, reklam engelleme yazılımı, reklamları engelleme konusunda harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin bazı yararlı ve önemli özelliklerini de engeller. Mümkün olan en iyi site deneyimi için lütfen bir dakikanızı ayırarak AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.