• Üyelik paylaşımı yasaktır! Hesabınızı başkalarına vermeyin! Hesap paylaşımları yasaklama ile sonuçlanacaktır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Apocalipsis

Bir kere güldü, konu nerelere geldi.
Banlı Üye
Katılım
19 Ara 2017
Mesajlar
1,772
Beğeni Puanı
981
overwatch, Overwatch haber, Emre Sarıoğlu olmayacak, Türk asıllı bir karakterin geleceği, türkiye'de, Torbjörn, Reinhardt, operasyonda, omuz omuza, video oyun, meğerse bir yanlıştan ibaretmiş, bilgilerde, Bridgitte, twitter,

:resim:
1519738781685.jpg

:not:
Asılan bayrakları indirebiliriz.
Geride bıraktığımız günlerde Overwatch'a Türk asıllı bir karakterin geleceği konuşuluyordu. Ortaya çıkan bilgilerde Emre Sarıoğlu isimli bir karakterin, Türkiye'de geçen operasyonda Torbjörn ve Reinhardt ile omuz omuza savaştığını öğrenmiştik. Bu bilgiler doğrultusunda Emre Sarıoğlu karakterinin oyuna ekleneceğini düşünmüştük. Ancak video oyun gündemini dünya genelinde oldukça meşgul eden bu konu, meğerse bir yanlıştan ibaretmiş.

Overwatch'un yeni karakteri Türk olmayacak

Ortaya yeni çıkan bilgilerde bu sefer Torbjörn tarafından yazılan mektupta, Torbjörn'ün kızına Bridgitte ismini nasıl verdiğini anlatılıyor. Sonrasında ise Overwatch'un resmi Twitter hesabından yayınlanan bir görselde, Slaga v3.0 ismini alan özel çekiç dikkatlerimizden kaçmadı. Bu bilgilerin sonrasındaysa Overwatch'un Japonya Twitter hesabından, Bridgitte isimli karakterin kısa fragman dosyasının konumunu içeren bir Tweet atıldı. Böylelikle yeni kahramanın, Honor and Gloryvideosunda gözüken Bridgitte olduğu onaylanmış oldu diyebiliriz.

Sona geldiğimizde ortaya çıkan Emre Sarıoğlu karakterinin belki de ilerleyen zamanlarda oyuna geleceğini tahmin edebiliriz. Yine de Türk hayranlarını kısa süreliğine heyecanlandıran Blizzard, umarız ülkemize ait bir temayı ve karakteri oyuna eklemeyi ihmal etmez.


:video:

 

Jacquelyn

Я смеюсь над справедливостью
Emektar Üye
Katılım
15 May 2017
Mesajlar
4,708
Beğeni Puanı
2,066
Böyle bir karar alacaklarını tahmin ediyordum
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...


Üst Alt