Oyun Önerisi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Anyways
Süper Üye
Ödüller
7
Global oyun Olmayan Türü Farketmez Aynı oyunları oyunlardan sıkıldım her oyunu oynarım...?
indir.png

HADİ HOPPALARAAAAAAA
Banlı Üye
ets 2 mp Kaliteli Pc varsa mp girekrek Simulasyonu Yaşayabilrsin

The story about good
Ultra Üye
Ödüller
10
Black squad oyunu öneririm günde yarım saat 1 saat oynuyorum toplamda 14 saat oynamışım çok iyi envanter dizdim oyun size kasa vermek için elinden geleni yapıyor günde 10 hızlı maç atarsanız size 3 kasa veriyor eğer her gün oyuna girerseniz oyuna girdiğiniz her gün size kasa veriyor seviye atlarsanız ki çok kolay hızlı rank atlıyorsunuz gene kasa veriyor üstüne istediğiniz bir silahı azcık daha oynarsanız alırsınız skinli silah derseniz olay başka tabi :)

HADİ HOPPALARAAAAAAA
Banlı Üye
e ben
Black squad oyunu öneririm günde yarım saat 1 saat oynuyorum toplamda 14 saat oynamışım çok iyi envanter dizdim oyun size kasa vermek için elinden geleni yapıyor günde 10 hızlı maç atarsanız size 3 kasa veriyor eğer her gün oyuna girerseniz oyuna girdiğiniz her gün size kasa veriyor seviye atlarsanız ki çok kolay hızlı rank atlıyorsunuz gene kasa veriyor üstüne istediğiniz bir silahı azcık daha oynarsanız alırsınız skinli silah derseniz olay başka tabi :)
hemde p2w Siz Nadir Oyunlardan dır :D

Anyways
Süper Üye
Ödüller
7
faafdafaf.PNG

Anyways
Süper Üye
Ödüller
7
Cidden öneren yokmu Neyse Canınız Saolsun Yinede xa.jpg

Uzman Üye
Ödüller
5
skills yada paladins olabilir

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
  AdBlock Detected
Elbette, reklam engelleme yazılımı, reklamları engelleme konusunda harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin bazı yararlı ve önemli özelliklerini de engeller. Mümkün olan en iyi site deneyimi için lütfen bir dakikanızı ayırarak AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.