Oyunların kendi kendine aşağıya inmesi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üye
Herhangi bir oyun vs oynarken oyun dk başı alta iniyor yani simge durumuna kücülüyor alt+tab seceneği ile tekrar açıyorum bunun çözümünü bilen var mı kafayı yedirecek bana yoksa.

Windows 10

Bilinmiyor
Efsane Üye
Ödüller
11
benim zulu konusu'na bak aynı sorunu çözmüştüm fakat o değilse bi virüs vs olabilir

Geri Gelen Biri
Ultra Üye
Sağlam bir virüs taraması yapmanı öneririm :)

Onaylı Üye
Böyle bir sorun bendede vardı formatta atsam geçmedi.

Üye
Sanırım bulmuş ta olabilirim sorun windows defender kayıt defterınden kapalı bende windows 10 olduğu için başka turlu kapanmıyor onunda her 1-2 dk da bır bıldırımı gelıyor "guvenlık duvarını açın" diye o bildirim aşağıya indiriyor olabilir çünkü inerken bazen "drinkk" diye bir bildirim sesi var ya o ses geliyor. Tüm bildirim ayarlarını kapatsam engellesemde gelıyor o bıldırım çaresini bulamadım.

Sorun bu demiyorum ama olma ihtimali de yüksek

Ekli dosyalar

• Ekran Görüntüsü (4).png
    Ekran Görüntüsü (4).png
    194.6 KB · Görüntüleme: 50
Son düzenleme:
Słyszę, słyszę letni powiew.
Kurucu
Ödüller
22
Virüsten olabilir, yada kalvyende sıkıntı olabilir su falan döktün mü hiç klavyene yada hasar verdin mi ?

Üye
Virüsten olabilir, yada kalvyende sıkıntı olabilir su falan döktün mü hiç klavyene yada hasar verdin mi ?
hayır sorun yok klavyede ne darbe ne ezik ne sıvı. onu da düşündüm bi süre word dosyasında açık bıraktım acaba basıyor mu bir şeye diye fakat oda ama böyle giderse ekranı bir darbe alıcak kafayı yediriyor çünkü

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
  AdBlock Detected
Elbette, reklam engelleme yazılımı, reklamları engelleme konusunda harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin bazı yararlı ve önemli özelliklerini de engeller. Mümkün olan en iyi site deneyimi için lütfen bir dakikanızı ayırarak AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.