• Üyelik paylaşımı yasaktır! Hesabınızı başkalarına vermeyin! Hesap paylaşımları yasaklama ile sonuçlanacaktır.

Özgün İçerik Seo

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

TheJappy

Üye
Katılım
25 Nis 2016
Mesajlar
9
Beğeni Puanı
0
Google ‘da ilk sayfada olmada en önemi kriter özgün içerikdir. Özgün yani kendi yazdığımız yada değiştirdiğimiz bir yazı veya içerik kullanırsak google bu olayı algılayacak ve sitemizi buna göre değerlendirecektir.
Bazı arkadaşlar özgün içeriği bir makalenin cümlelerini değiştirerek yapıldığını düşünüp hataya düşmektedirler.Özgün bir makale sayfa başlığı ve kelime öbekleriyle özgün olmaktadır.
Google sistemi kopya içerikleri anlayacak kadar zekidir. Bu sebeple makaleleri değiştirip başarıya ulaşamayan site sahipleri özgün makaleye inanmamaktadırlar.
Bunun yanı sıra makaleleri resimle ve videolarla güçlendirebilirsiniz. Makaledeki metinin yoğun olması ve az link kullanmanız size başarıyı getirecek diğer bir etmendir.
Bunun bir denklemi vardır makaleniz ne kadar uzun olursa sizin için o kadar fayda getirir. Makalelerinizde yoğun bir şekilde link kullanmamalısınız.
Ayrıca makaleniniz ilk cümlesi Google tarafından daha çok dikkate alınır. İlk cümlenin ana kelimesini kalı ve başka renkte kullanırsanız Google o kelimenin önemli olduğunu düşünür. Bu sebeple cümleleriniz anahtar kelimenizle başlamanızı önerebilirim.
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...


Üst Alt