Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bir kere güldü, konu nerelere geldi.
Banlı Üye
Katılım
19 Ara 2017
Mesajlar
1,756
Çözümler
1
Tepki puanı
982
6 HİZMET YILI
güncelleme, battle royale, oyun türü, playerunknown’s battlegrounds, fortnite, Paladins, Hi Rez, Studios, Patch 66 yaması, Paladins Battlegrounds Betası, pay, shooter, PUBG, battlegrounds, betaya, zamanda, taktiksel, Paladins haritaları, Studios,

:resim:

RnQRon.jpg


:not:

Yeni güncellemesiyle birlikte Paladins de Battle Royale füryasına dahil oluyor.
Hi Rez Studios bugün yayınladığı Patch 66 yamasıyla Paladins’te yeni açık betaya geçti ve merakla beklenen Battlegrounds modunu da oyuna ekledi. Battle Royale türündeki yeni oyun modu başarılı free-to-play yapım için uzun süredir merakla bekleniyordu. Aynı zamanda yeni güncellemeyle birlikte Paladins’te çeşitli denge düzenlemeleri de yapıldı.


Battle Royale oyun türü bildiğiniz gibi Playerunknown’s Battlegrounds ve Fortnite gibi oyunlar sayesinde son bir yılda ciddi popülariteye erişti. Dolayısıyla diğer oyun yapımcılarının da bu fırsatı görüp yeni denemeler yapması hiç de şaşırtıcı değil. Farklı firmalar kendi Battle Royale oyunlarını piyasaya sürerken, pastadan pay kapmak isteyen Hi Rez Studios da Paladins için böyle bir çalışmaya imza attı.

Diğer Battle Royale yapımlarında olduğu gibi Paladins Battlegrounds’ta da tek bir haritada 100 oyuncu karşılıklı mücadele edebilecek. Ayrıca bu haritalar tipik Paladins haritalarının yaklaşık 300 kat daha büyüğü olacak.

Hi Rez, Battlegrounds ile farklı bir yaklaşım denerken, tipik taktiksel shooter öğelerini kullanmak yerine kendi tarzını oyunda koruyacak. Kısacası, Paladinds Battlegrounds’ın PUBG ya da Fortnite gibi olmasını beklememek gerekiyor.

:video:

 
Moderatörün son düzenlenenleri:
Onaylı Üye
Katılım
23 Kas 2017
Mesajlar
102
Tepki puanı
6
Ödüller
5
Yaş
26
6 HİZMET YILI
her oyuna battlegrounds geleek heralde
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst
  AdBlock Detected
Elbette, reklam engelleme yazılımı, reklamları engelleme konusunda harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin bazı yararlı ve önemli özelliklerini de engeller. Mümkün olan en iyi site deneyimi için lütfen bir dakikanızı ayırarak AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.