• Üyelik paylaşımı yasaktır! Hesabınızı başkalarına vermeyin! Hesap paylaşımları yasaklama ile sonuçlanacaktır.

Pay to Win olmayan Online oyun tavsiyesi ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

malikkarasu

Seçkin Üye
Beğeni Puanı
27
Yaklaşık 3 aydır PC için Online Paralı/Parasız Pay to Win olmayan oyun arıyorum. Ancak bu kategoride çok az oyun var ör: CSGO, PUBG, FORTNİTE, ETS2(MP), OVERWATCH vb.
Tavsiyeleri bekliyorum şimdiden teşekkürler.

Not: BDO' ya yaklaşık 400 TL yatırdıktan sonra bıraktım oyunlardan dilim yandığı için gerçekten ciddi önerilerinizi bekliyorum.

IEgeBeyHD

Onaylı Üye
Beğeni Puanı
3
Gta 5 in varsa FiveM de Güzel Roleplay Güzeldir. arma gibi pay 2 win değil

Dask

Das Leben ist hart
Seçkin Üye
Beğeni Puanı
96
RoboCraft Çok sarıyor 3 gündür aralıksız oynuyoruz

DemonSamurai

This is a story about good
Ultra Üye
Beğeni Puanı
4,147
1 TL vermeden efsane envanter dizebileceğiniz oyun Black Squad hatta oyun bana para verdi desem yalan olmaz geçen ay event vardı günlük 5 maç atarsan kasa anahtarı veriyordu süreklide kasa genel olarak 35 kr değerinde silahlar çıksada oyun anti p2w olduğu için istediğiniz silaha ulaşmanız zor olmuyor hatta bana pahalı bir item çıktı şeyi kaçmasın diye detay vermicem :D anlayacağınız efsane :D oynayın derim

İnclude

Cezalı Üye
Banlı Üye
Beğeni Puanı
121
1 TL vermeden efsane envanter dizebileceğiniz oyun Black Squad hatta oyun bana para verdi desem yalan olmaz geçen ay event vardı günlük 5 maç atarsan kasa anahtarı veriyordu süreklide kasa genel olarak 35 kr değerinde silahlar çıksada oyun anti p2w olduğu için istediğiniz silaha ulaşmanız zor olmuyor hatta bana pahalı bir item çıktı şeyi kaçmasın diye detay vermicem :D anlayacağınız efsane :D oynayın derim
bu oyun nerden para kazanıyor batleye var bıde hıc parada kazanmadan zararıranamı yürütüyorr oyunu

jankos55

Onaylı Üye
Beğeni Puanı
18
Black Squadı bende tavsiye ederim çok başarılı bi oyun oyunu baya oynadım ve hileye de rastlamadım eğer canın sıkılıyorsa tam sana göre :)

CrawlArmy

Cezalı Üye
Banlı Üye
Beğeni Puanı
117
valla hikaye seviyorsan rise of tombraider derim ama online değil kendisi ama oynamadıysan bir bak derim 1. ve 2. serileri var oynamayan bin pişman :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt