• Üyelik paylaşımı yasaktır! Hesabınızı başkalarına vermeyin! Hesap paylaşımları yasaklama ile sonuçlanacaktır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

SaintPoete

Ultra Üye
Beğeni Puanı
575
:resim:

1mh.png

:kullan:

1-) İndirdiğiniz dosyayı klasöre çıkartın.
2-) Oyunu açın.
3-) Hileyi yönetici olarak çalıştırın.
4-) Menüde yazan tuşlar ile özellikleri çalıştırın.

:calis:

Windows.png

:özellik:

F1 - Trainerı Aktif Eder
F2 - Sınırsız Can
F3 - Yeniden Doldurma Yok
F4 - Sınırsız Cephane

:indir:

Hileyi
Lütfen, Giriş yap veya Kayıt ol içerikteki bağlantıyı görüntülemek için!
İndirebilirsiniz - 17.10.2018

VirusTotal 'e
Lütfen, Giriş yap veya Kayıt ol içerikteki bağlantıyı görüntülemek için!
Bakabilirsiniz - 17.10.2018

:not:

Hilenin virüstotal'ini inceleyen arkadaşlar, virüstotalde virüs çıkması gayet doğaldır, trainer ve hile programı tarzındaki şeylerin kodlanma aşamasında kullanıldığı kodlardan dolayı, virüstotal ve bazı virüs programları bunu programları virüs olarak algılamaktadır. Forum sitemizde kesinlikle rat paylaşımı yasaktır ve yapılamaz, indireceğiniz dosyalarda darkcomet asla yoktur. Yetkililerimiz forumun temizliğini günlük olarak sağlamakta ve kontrol etmektedir. Şimdiden hileyi kullanacak arkadaşlar için iyi eğlenceler diliyorum, iyi forumlar.

Arkadaşlar hilemizin özellikleri yukarıda gördüğünüz gibidir. Özelliklerini inceledikten sonra hileyi rahatça çalıştırabilirsiniz. Şunu belirtmek istiyorum. Kullanacağınız hilede başınıza gelebilecek bütün problem, cezalandırma, hata vb. şeylerin sorumluluğu tamamen hileyi indiren kullanıcıya aittir. Herhangi bir sorumluluğu memoryhackers.org ailesi olarak kabul etmemekteyiz.

Beğeni Puanı
0
dosya.tc kısmına gidince indir tuşuna tıklıyorum. Virüslü bir site açıyor ve onu kapattığımda dosya.tc ile olan bağlantı sıfırlandı hatası alıyorum. Yardım ederseniz çok sevinirim. Teşekkürler

Baayaz

Onaylı Üye
Beğeni Puanı
37
dediklerinizi yapıyorum fakat hile çalışmıyor ne yapmam gerekiyor hileyi menüdemi aktif edeyim oyundamı edeyim hiçbir türlü olmuyor...

HackeR MH

Tony Stark Kurtarıcınız Olacak!
Banlı Üye
Beğeni Puanı
73
CengaverKaptan İsimli Kişinin Hilesi Efso Bu Dandik..

Panzer IV

Üye
Beğeni Puanı
0
Burda Hileyi yonetici olarak açın diyo ama nasıl yapılır bilmiyorum yardım?

Bir sürü yol denedim hiçbiri olmuyor bana vidyo veya başka bir şey ile gösterebilir misiniz?

vidyo kaliteli olmasa da olur.:2iq:

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt