Paylaştığım LoL Hilesi Hakkında

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
LoL Script's & Python
Seçkin Üye
Ödüller
7
Site Yetkililerine Sesleniyorum Hile Zaten Başka bir siteye ait yalnız para ile satılıyor bende para ile satılma engelini kaldırıp buradaki insanlara dağıttım fakat konum kapandı lütfen konum tekrar açılsın. ve kapatılma sebebi detaylı bir şekilde bana anlatılsın

Üye
madem milletin hilesni kapatıyonuz peki adminler moderatorler size sesleniyorum lol hilesi yapmayı düşünüyormusunz

Atom ve ben bu kadar parçalanmayı hak etmedik
Banlı Üye
Konu kapanma nedeni bildirim olarak gelmiyor mu?Benim bi konum öyle kapatılmiştı bildirim geldi

LoL Script's & Python
Seçkin Üye
Ödüller
7
Konu kapanma nedeni bildirim olarak gelmiyor mu?Benim bi konum öyle kapatılmiştı bildirim geldi
gelen bildirimde başka site ismi taşıdığı söyleniyor yanlız ben bunu konu başlığındada söylemiştim başka bir siteye ait ben bunu bu insanlara ücretsiz olarak vereceğim diye değerini aldığım siteyi herşeyi söyledim

Banlı Üye
gelen bildirimde başka site ismi taşıdığı söyleniyor yanlız ben bunu konu başlığındada söylemiştim başka bir siteye ait ben bunu bu insanlara ücretsiz olarak vereceğim diye değerini aldığım siteyi herşeyi söyledim
Bro sitenin ismi hilenin üzerinde falan yazıyor olmasın

Banlı Üye
bro bir zahmet yazsın diyorum adamlara ben zaten siteden satın aldığımı paylaşacağımı ilk konumda belirttim
Kardeşim parasını vermişsin kullanmak en temel hakkın boşver paylaşma hileyi paşa paşa kullan işte

LoL Script's & Python
Seçkin Üye
Ödüller
7
daha ileride çok büyük hileler paylaşacaktım ancak bu yaptıkları çok ayıp.

LoL Script's & Python
Seçkin Üye
Ödüller
7
Büyük İhtimalle bana da ban atarlar

Uzman Üye
kanka düzenli yapdınmı benimki düzensilikden kaldırldı şuan da düzenledim bu şekilde olması gerekiyor galiba bende yeni paylaştım onaylanmadı inşallah bu onaylancak133.PNG

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
  AdBlock Detected
Elbette, reklam engelleme yazılımı, reklamları engelleme konusunda harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin bazı yararlı ve önemli özelliklerini de engeller. Mümkün olan en iyi site deneyimi için lütfen bir dakikanızı ayırarak AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.