Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bir kere güldü, konu nerelere geldi.
Banlı Üye
Katılım
19 Ara 2017
Mesajlar
1,756
Çözümler
1
Tepki puanı
982
6 HİZMET YILI
Bilgisayar Sıfırlarken hatası Ve Çözüm,Bilgisayar Sıfırlarken hata,Bilgisayar Sıfırlarken hatası,Bilgisayar Sıfırlarken hataları,Bilgisayar Sıfırlarken hata sorunu,Bilgisayar Sıfırlarken hatası Çözüm,Bilgisayar Sıfırlarken hata Çözümü,PC Sıfırlarken hatası Ve Çözüm,PC Sıfırlarken hatası,pc Sıfırlarken hataları,pc Sıfırlarken hata sorunu,pc Sıfırlarken sorunu,pc Sıfırlarken hata sorunu çözüm,
:resim:
11922071_1635213606690885_1319823885_n.jpg

Merhaba bu günkü konumuzda yine bir sorunla ile ilgili başlayacam şimdi Bilgisayarı sıfırlarken “PC'niz sıfırlarken bir sorun oluştu” hatası alıyorsanız eğer, bu hatanın çözümü için birkaç yol mevcut.
Özellikle Windows 10, 8 ve 7 kullanıcılarının sıklıkla aldığı “Bilgisayarınızı sıfırlarken bir sorun oluştu” hatası bilgisyarınızı fabrika ayarlarınıza döndürmek isterken canınızı sıkan bir duruma sokabilir.
Günümüz bilgisayar kullanıcılarının büyük bir çoğunluğu Windows işletim sistemini tercih etmektedir. İlk bilgisayar kurulumunda gayet hızlı kullanıma müsaade eden Windows zamanla şişerek geç açılmalar, donmalar kasmalar yapabilir.
Bunun yanında bilgisayarınızın içinin toz kaplaması gibi dış etmenlerde vardır fakat en büyük etmen yazılımsaldır. Bu yüzden bilgisayarınızı sıfırlamak isteyebilirsiniz. “Bilgisayarınızı sıfırlarken bir sorun oluştu” hatası alıyorsanız eğer buyrun sizi hatanın çözümüne yönlendirelim.

ADIMLAR VE ÇÖZÜMLER
Yöntem 1

İlk olarak Windows update kısmında güncelleme varsa bekleyen bunları uygulayın ve son güncellemeleri almış olduğunuzdan emin olun.
Daha sonra Başlat – Çalıştır kısmına yada Başlat arama kutucuğuna CMD yazın ve

DISM.exe /Online /Cleanup-image /Scanhealth
DISM.exe /Online /Cleanup-image /Restorehealth

komutunu girin. Daha sonra “SFC /SCANNOW” komutunu yazarak enter’a basın.
İşlem bittikten sonra bilgisayarınızı yeniden başlatın ve daha sonra bilgisayarınızı sıfırlamak için tekrar deneyebilirsiniz.
Eğer sorun devam ediyorsa, CMD üzerine bu sefer Dism /Online /Cleanup-Image /CheckHealth yazarak enter tuşu ile onaylayın ve bittiğinde bilgisayarınızı yeniden başlatarak sıfırlama seçeneğini tekrar deneyebilirsiniz.

Yöntem 2
Bilgisayarın sorun giderici özelliğini Denetim masası güç seçeneklerine gelin. Güç seçeneklerini açarken Shift tuşu ile tıklarsanız ekrana gelecek yeniden
başlat seçeneğini kullanarak başlatın daha sonra açılış ekranında sorun gidericiyi seçerek bir sonraki adımda bilgisayarı sıfırla seçeneğini seçin ve işlemin bitmesini bekleyin.

Yöntem 3
Eğer yukarıdaki yöntemleri işe yaramazsa
Bağlantıları görmek için lütfen Giriş Yap
yazılımını kullanabilirsiniz. Bu program Windows üzerinde karşılaştığınız sorunları gidermek için yardımcı bir programdır ve ücretsiz olarak dağıtılmaktadır.
İndirdiğiniz dosyaları çalıştırmadan önce lütfen
Bağlantıları görmek için lütfen Giriş Yap
taranmış sonuçlara bakın öğle çalıştırınız. Bu adımı dilerseniz de bilgisayarınızı açılışta orijinal
Windows CD’si ile açarak bilgisayarımı onar seçeneğinden, sistem dosyalarının yenilenmesini sağlayarak yapabilirsiniz.

DİP NOT:
Sorun hala devam ediyorsa işi bilen ehli bir kişiye göstermenizi tavsiye ediyorum.
Çözüm yöntemleriyle çözüme ulaşmayı denemeniz durumunda risk tamamen size aittir.
Herhangi bir sorumluluğu memoryhackers.org ailesi olarak kabul etmemekteyiz.
Bunu da hatırlatmadan geçmeyelim istedik.​
 
Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst
  AdBlock Detected
Elbette, reklam engelleme yazılımı, reklamları engelleme konusunda harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin bazı yararlı ve önemli özelliklerini de engeller. Mümkün olan en iyi site deneyimi için lütfen bir dakikanızı ayırarak AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.