Perma ban yedim neden?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Seçkin Üye
Ödüller
7
Gençler hileyi belli etmeden oynuyorum aimide tam kullanmadım ve tam oyun ortasında oyun attı.Bidaha girdiğimde playa basınca perma ban yediğimi söylüyordu. Perma banı kaldırmak için çözüm varmıdır ?

Atom ve ben bu kadar parçalanmayı hak etmedik
Banlı Üye
Hile güncelledikten sonra perma ban kaldırma sistemi geliyor ama kısa süre içinde tekrar kalkıyor.Bir dahakine daha dikkatli olursun. :F

Seçkin Üye
Fazla Report aldığın icin adamlar seni izliyor hileli oldugun ortaya cikarsa ban atiyorlar gecmis oyunlarina bakarak ölum/öldurme oranina bakiyorlar eger siradisi bir oran olursa perma ban atiyorlar. yani kisacasi firma hile kullanicaksan bnm oyunumu oynama diyor.

Ultra Üye
Ödüller
7
Yakın bir zamanda ban kaldırma hilesi güncellenecektir. O zaman kaldırırsın ama belli etmeden oynamak senin için daha iyi olur ...

Üye
Gençler hileyi belli etmeden oynuyorum aimide tam kullanmadım ve tam oyun ortasında oyun attı.Bidaha girdiğimde playa basınca perma ban yediğimi söylüyordu. Perma banı kaldırmak için çözüm varmıdır ?

perma banı kaldırmak icin bir cözüm yok 3 tane hesabım perma ban yedi oyuna girerken memoryhack.com sitesini kapamayı dene yeni hesabımda load yaptıktan sonra siteyi hemen kapatıyorum 1 haftadır ban yemedim eger fazla report yersen 3 günlük atıyor diye biliyorum

Bilinmiyor
Efsane Üye
Ödüller
11
belli etmeden derken adamlar anlasa'ne anlamasaa ne sonuçta sistem anlıyor :d

Onaylı Üye
Ödüller
5
ban yemicem diye sözleşme imzalamadın illa ki yiycen :D

suan 3 tane hesabimda ban yedi yapacak bisi yok yeni hesap :(

The Best Cheaters
Süper Üye
Ödüller
6
perma ban (sınırsız yasaklanma) çözümü yoktur ne yazıkki hile kullanmanın hazin sonudur nedenmi ban yedin ? HİLE KULLANDIGIN İÇİN

Herkesin menfaatince kankisin bu hayatta.
Süper Üye
üzgünüm hala çaresi yok arada sırada kullan hileyi

Geri Gelen Biri
Ultra Üye
Geçmiş olsun açılmaz.

Onaylı Üye
Ödüller
5
BU perma kaldırma olayı nasıl oluyo ya warmı öyle bişey

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
  AdBlock Detected
Elbette, reklam engelleme yazılımı, reklamları engelleme konusunda harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin bazı yararlı ve önemli özelliklerini de engeller. Mümkün olan en iyi site deneyimi için lütfen bir dakikanızı ayırarak AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.