• Üyelik paylaşımı yasaktır! Hesabınızı başkalarına vermeyin! Hesap paylaşımları yasaklama ile sonuçlanacaktır.

Çalışmıyor Phantomers Hile - Lag Hack v2

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Beğeni Puanı
9
Hangi İşletim Sistemlerinde Çalışır ?

Lag Hack Nedir Ne İşe Yarar ?
Lag hack fps oyunlarında oyunu dondurarak rakiplerin olduğu yerde sabitlemenize yarar bu sürede siz rakiplerinizi vurabilirseniz oyun devam ettiğinde rakip isterse duvar arkasında veya vurduğunuz yerden alakasız bir yere gitmiş olsa bile ölmüş olacaktır.
Yalnız burda dikkat etmeniz gereken nokta oyunu dondurduğunuzda siz adamı vurmadan önce adam sizi vurursa vurduğunuz adam size sayılmaz. Phantomersde aynı anda öldürme kaldırıldığı için adam sizi vurmadan önce siz onu vurmalısınız bunun içinde kuytu yerlerde oyunu dondurarak adamları arayın .

Unutmayınız ki oyunu dondurduktan 5 saniye sonra siz devam ettirsenizde ettirmesinizde oyun otomatik olarak devam edecektir. Fazla zaman dc olmanıza sebep olur.

Programın Ekran Görüntüsü

V2 Sürüm İle Gelen Yenilikler

#Kamp Seçtikten Sonra Programı Açma Zorunluluğu Kaldırıldı.
(İstediğiniz Zaman Oyun Öncesi Veya Sonrası Programı Çalıştırabilirsiniz)
#Otomatik Güncelleme Sistemi Getirildi
Yeni Sürüm Çıkarsa veya Hile Fix Yerse Otomatik Olarak Güncellenecektir.
#Oyun Kapalıyken Hotkey(Kısayol Tuşları) Pasif Hale Getirildi.
Sadece Oyun Açıkken Kısayol Tuşları Çalışmaktadır.
#Açma Kapama Tuşlarına 2 veya daha fazla basınca program hata veriyordu bu hata giderildi.
# Oyunun Çökmesine Sebep Olan Önemli Bir Bug Fixlendi.
#Oyunu Dondurma Süresi Tekrar Optimize Edildi.
#Tasarım Tekrar Düzenlendi.

İndirme ve Virüstotal Linkleri;

Programla Alakalı Bilmeniz Gerekenler;

Program şuan v2 sürümündedir.

Genel olarak 5 tuşuna basınca oyun donup 5 saniye sonra otomatik devam eder. Eğer erken devam ettirmek isterseniz T tuşuna basıp oyunu devam ettirmeniz gerekmektedir.

Sizden gelen yorumlar ve isteklere göre program geliştirilmeye devam edilecektir.

#Virüstotalde Gözüken Virüsler Programın Paketlenmesinden Dolayı Kaynaklanmaktadır. Herhangi zararlı bir yazılım yoktur.

n3ujx

Onaylı Üye
Beğeni Puanı
3
Cvp: Phantomers Hile - Lag Hack Güncel Çalışıyor !

denendi çalışıyor win10'da

Beğeni Puanı
9

haybic' Alıntı:
teşekkürler modum , biraz tutsun program kafamda çok deli planlar var süreyi 10 saniyeye kadar uzatacak bir yol buldum :D

n3ujx

Onaylı Üye
Beğeni Puanı
3

Phantomersci' Alıntı:
haybic' Alıntı:
teşekkürler modum , biraz tutsun program kafamda çok deli planlar var süreyi 10 saniyeye kadar uzatacak bir yol buldum :D
ne demek, hayırlısı olsun :) elinden ne geliyosa yap paylaş ve indirme linklerine [HİDE] [/HİDE] hide'leri küçük yaz yorum atmadan indiremezler.

Beğeni Puanı
9

İncore' Alıntı:
Shell "ipconfig /release"
Shell "ipconfig /renew"
Şu Kodları Yazıp Hotkey eklemissin Bukadar Diğerlerinden Farkı Hiç Bir Özelliği Yok
keşke o kadar kolay olsaydı  :) , ama yalan söylemeyim onlarıda denemedim değil fakat bu yukarda dediklerinizi yapınca direk oyundan dc oluyorsunuz.

nader11ndeu

Słyszę, słyszę letni powiew.
Kurucu
Beğeni Puanı
7,817

Phantomersci' Alıntı:
İncore' Alıntı:
rar dosyası reklamlı
Reklamı Düzeltmeni Bekliyorum
Ve Hilenin Alıntı Olduğu Belli
boşver dostum sen en iyisi konuyu sil. sitede benim sitem daha bugn açtım ordan yeni sürümleri yayınlarım diye .
benim amacım ismailler meşgulken millete oyalanabileceği bir şey yapmaktı yoksa ne site reklamıyla işim var ne alıntı yapmakla bir s.mod olarak insanlara bu kadar ön yargılı yaklaşmanız yanlış.

Ön yargıyla alakası yok. Sonuçta rarın içinde ****** var mı var. Siteyi yeni açıp açmadıgında önemli değil. Reklamı silmezsen zaten modlar konunu kilitler. Programa gelince işe yarar, 10sn ye kadarda uzatamazsın onlar hikaye uğraşma bence boşa :)

Beğeni Puanı
9

Nader11ndeu' Alıntı:
Phantomersci' Alıntı:
İncore' Alıntı:
rar dosyası reklamlı
Reklamı Düzeltmeni Bekliyorum
Ve Hilenin Alıntı Olduğu Belli
boşver dostum sen en iyisi konuyu sil. sitede benim sitem daha bugn açtım ordan yeni sürümleri yayınlarım diye .
benim amacım ismailler meşgulken millete oyalanabileceği bir şey yapmaktı yoksa ne site reklamıyla işim var ne alıntı yapmakla bir s.mod olarak insanlara bu kadar ön yargılı yaklaşmanız yanlış.

Ön yargıyla alakası yok. Sonuçta rarın içinde ****** var mı var. Siteyi yeni açıp açmadıgında önemli değil. Reklamı silmezsen zaten modlar konunu kilitler. Programa gelince işe yarar, 10sn ye kadarda uzatamazsın onlar hikaye uğraşma bence boşa :)
10 saniye yemedi ama biraz daha fonksiyonel yapabilrim bu cok baştan savma oldu :D tasarıma baksana kullanası gelmez insanın smdi yeni yeni bakınca farkediyorum

LeftSpace

wriggle , wriggle little fish :)
Kurucu
Beğeni Puanı
3,711

Asm ile bunun bi degişiginin sınırsızını yapmıştım oyunda Ama işe yaramaz diyip silmiştim :D

Beğeni Puanı
9

LeftSpace' Alıntı:
Asm ile bunun bi degişiginin sınırsızını yapmıştım oyunda Ama işe yaramaz diyip silmiştim :D
aslında mantıklı sonuçta zaman aşımı hatası veren mesajda oyunun bir kontrol fonksiyonu oluyor tabi burada işin içine asm bilgisi ve o fonksiyonları okuyabilmek gerekiyor. Oda bizde yok  :D

Tie2k

Üye
Beğeni Puanı
4

hile halen geçerlimi hesap banlanır mı ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt