Playerunknown's Battlegrounds Lag/Teleport Hack [Undetected 2017]

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

nader11ndeu

>>Whovian<<
Kurucu
Merhaba arkadaşlar, biliyorsunuz ki şuan sanal ortamı kavuran bir oyun var ve hiçbir bedava hilesi yok. Yapılan bir kaç tane lag switch uygulamaları var ve bunlar parayla satılıyor. Bazı coderler de hilesini parayla satıyor, ama bir çok kişi ban yiyor. Şimdi sayın memoryhackers.org üyelerine bu yeni oyunda kullanabileceğiniz ücretsiz ve kesinlikle ban risksiz bir hile paylaşacağım. Belirtmek isterim ki yazımı herhangi bir platformda benden izinsiz paylaşıldığını görürsem her türlü savcılık ile ilgili işlemlerimiz hükuk müşavirimiz tarafından gerçekleştirilecektir.

Lag Hack / Teleport Nedir?
Arkadaşlar, lag hackı aktif ettiğimiz zaman oyundaki herkes donar, siz hareket edersiniz ama adamlar sizin hareket ettiğinizi görmez. Basit bir mantıkla adamı gördüğünüzde lag hackı açın, gidin adamı adamın kafasına 3-4 kere sıkın, sonra lag hackı kapattığınız anda adam ölmüş olucak. Mesela bir eve gireceksiniz ama adam var mı yok mu bilmiyorsunuz, önce kapıyı açın, daha sonra evin dışındayken lag hackı açın evin içine girin adam aramaya çalışın. Eğer bulursanız adama sıkın ve lag hackı kapatın :)

Ban Riski Var mı?
İnternetteki şuan free paylaşılan lag switchlerin hepsi detect olduğu için ban riski var. Ama size şimdi vereceğim yöntem ve program sayesinde program legal olduğu ve imzalı olduğu için herhangi bir ban riski taşımamakta, gönül rahatlılığıyla kullanabilirsiniz.

Hadi Başlıyalım, öncelikli olarak Netlimiter v4.0 adlı programımızı indiriyoruz.
Şu Linkten İndirebilirsiniz:
Bağlantıyı görüntüleme izniniz yok Giriş yap veya üye ol.

Daha sonra oyunumuzu steamdan açıyoruz ve oyun açıldıktan sonra NetLimiter v4.0 programımızı çalıştırıyoruz (tabi önce programı bilgisayara kurun .
Yukarıdaki sekmeden Applications tıklayıp tslgame.exe buluyoruz ve sağ tıklayıp "Add rule..." seçeneğine basıyoruz

Daha sonra çıkan ekrandan Rule grubundan Rule Type: Limit ve Direction: Both Yapıyoruz. Daha sonra Value grubundan Limit:5 B/s yapıyoruz (buraya dikkat edin kb değil byte olucak.) Yaptıktan sonra Altta Enabled Seçip Save Diyoruz.

Daha sonra yukarıdaki sekmelerden Rules sekmesine basıyoruz ve eklediğimiz ruleyi orda görüyoruz. Eklediğimiz ruleye sağ tıklayıp Enable yaptığımızda Lag / Teleport hackımız aktif oluyor, sağ tıklayıp Disable yaptığımızda kapatılıyor. İşte bu kadar. Tek sıkıntı yanı herhangi bir hotkey yok o yüzden oyunu pencere modunda oynarsanız rahatlıkla hemen açıp kapatabilirsiniz.

Not: Oyundaki bağlantınızı çok uzun süre kesmeyin, yani kestiğiniz zaman en fazla 30 saniye geçsin diğer türlü oyunda bug olabilir yada bağlantınız kesilebilir.

Herkese iyi akşamlar, konuyu faydalı ve yararlı bulduysanız teşekkür butonuna basınız. Sadece benim için değil, forumda size yararlı bir konu görürseniz konu kimin olursa olsun teşekkür butonuna basmayı ihmal etmeyin.

Son düzenleme:

burakbcl

Bilgi cesaret verir, cehalet küstahlık. (Terry)
Süper Üye
ben bu lag hilesini s2'de kullanıyordum işe yarıyordu lag'ı görünce aklıma s2 son silah geldi hocam :)
1 saatlik video upload ediyordum ve lag oluyordu ne günlerdi be :)

Hocam bu arada crawltc Ultra olmuş ?

Ultra Üye

800-1249 Yoruma Sahip Üye Grubudur. Foruma Kayıt Süresi En Az 60 Gün Olmalıdır.

CrawLTC

Ultra Üye
Nader yıne dokturmus ellerıne saglık bu arada mesaj ıcın Sorry!

punch

Onaylı Üye
konuyla ilgisi yok ama mehmet bey konu açamıyorum yardım edermısınız

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt