PlayerUnknown's Battlegrounds - Son Sunucu ve Bağlantı Sorunlarında Güncelleme 05.10.2017

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
İnsta ♥ @LazHayalet ♥
Efsane Üye
Katılım
12 May 2016
Mesajlar
5,530
Çözümler
33
Tepki puanı
4,176
Ödüller
17
Sosyal
8 HİZMET YILI
V3X7Yr.jpg

Update On Recent Server & Connection Issues

Players,
Today we would like to address the connection, login and server crash issues some of you have been facing.

First of all, we would like to sincerely apologize to everyone for the recent server issues which resulted in long waits and any inconveniences.

Our development team has been continuously upgrading the service architecture to address the increasing concurrent player numbers and tackle any emerging issues. Despite our daily efforts, there were some unexpected issues during peak times and we were unable to resolve some of the issues as fast as we would have wanted to.

We anticipated about 1 million concurrent users in the beginning of our Early Access period and that is when our lobby server was initially designed. Since the end of June, our concurrent player base saw a rapid increase so we started designing a new server architecture. However, the number of users increased faster than our development speed which resulted in more connection and server issues recently.

It has become increasingly difficult to manage servers during peak times. To alleviate the above, our development team will prepare our servers far more in advance so that they can handle a much larger number of concurrent players. This is something that we plan to continuously improve on.

Many players have asked us about the increased number of server crashes in Asia. Recently, the number of concurrent players in Asia has rapidly increased and there were times the cloud service we’ve been using could not provide more physical servers. To address this problem, we added servers from another cloud service without sufficient testing. Some servers overloaded, which caused frequent crashes. Our development team is investigating the issue in order to prevent it from happening in the future.

The entire development team is doing their best to make sure all PUBG players in the world can play PUBG smoothly whenever they want. Again, we would like to sincerely apologize to all the players who experienced any inconveniences due to server problems or connection errors. Please rest assured that we have doubled our efforts to improve the quality of the service. On a side note, we have been continuously working on optimization and doing our best to make gradual improvements.

Our team will not be content with the status quo and will do our best to improve your experience.
Thank you for your patience and understanding.

PUBG Development Team

Son Sunucu ve Bağlantı Sorunlarında Güncelleme

Oyuncular,
Bugün, bazılarınızın karşılaştığı bağlantı, giriş ve sunucu kilitlenme sorunlarını ele almak istiyoruz.

Her şeyden önce, uzun beklemelere ve rahatsızlıktan kaynaklanan son sunucu sorunları için herkese içtenlikle özür dileriz.

Geliştirme ekibimiz artan eşzamanlı oyuncu sayısına hitap etmek ve ortaya çıkan tüm sorunları çözmek için hizmet mimarisini sürekli yükseltmektedir. Günlük çabalarımıza rağmen yoğun zamanlarda bazı beklenmedik sorunlar yaşadık ve bazı konulara istediğimiz kadar hızlı bir şekilde çözüm bulamadık.

Erken Erişim döneminin başında yaklaşık 1 milyon eş zamanlı kullanıcı bekliyorduk ve bu bizim lobi sunucumuz başlangıçta tasarlandı. Haziran sonundan beri, eşzamanlı oyuncu tabanımız hızlı bir artış gösterdi, bu nedenle yeni bir sunucu mimarisi tasarlamaya başladık. Bununla birlikte, kullanıcı sayısı gelişme hızından daha hızlı arttı ve bu da son zamanlarda daha fazla bağlantı ve sunucu sorunuyla sonuçlandı.

Pik saatlerde sunucuları yönetmek gittikçe zorlaştı. Yukarıdakileri hafifletmek için, geliştirme ekibimiz sunucularımızı çok daha önceden hazırlayacak ve bu sayede eşzamanlı oyuncuların sayısını artıracaktır. Bu, sürekli iyileştirmeyi planladığımız bir şey.

Birçok oyuncu bize Asya'da artan sunucu çökmesi sayısını sordu. Son zamanlarda, Asya'daki eşzamanlı oyuncuların sayısı hızla artıyor ve kullandığımız bulut hizmetinin daha fazla fiziksel sunucu sağlayamayacağı zamanlar yaşanıyordu. Bu sorunu çözmek için, yeterli test yapılmaksızın sunucuları başka bir bulut hizmetinden ekledik. Sıklıkla çökmelere neden olan bazı sunucular aşırı yüklendi. Geliştirme ekibimiz, sorunun gelecekte oluşmasını önlemek için araştırıyor.

Tüm geliştirme ekibi, dünyanın tüm PUBG oyuncularının istediklerinde PUBG'yi sorunsuz oynatabilmelerini sağlamak için ellerinden gelenin en iyisini yapıyor. Yine, sunucu sorunları veya bağlantı hataları nedeniyle herhangi bir sakınca yaşayan tüm oyunculara içtenlikle özür dileriz. Lütfen, hizmetin kalitesini artırmak için gösterdiğimiz çabaları iki katına çıkardıklarından emin olunuz. Bir başka yan yazıda, aşamalı iyileştirmeler yapmak için sürekli optimizasyon ve elimizden gelen çabayı gösteriyoruz.

Ekibimiz statükodan memnun kalmayacak ve deneyiminizi geliştirmek için elimizden gelenin en iyisini yapacaktır.
sabrınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

PUBG Geliştirme Ekibi
 
Üye
Katılım
5 Eki 2017
Mesajlar
3
Tepki puanı
0
Yaş
31
6 HİZMET YILI
Hello, is the PUBG cheat still available and where can i see the Download link please thanks
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst
  AdBlock Detected
Elbette, reklam engelleme yazılımı, reklamları engelleme konusunda harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin bazı yararlı ve önemli özelliklerini de engeller. Mümkün olan en iyi site deneyimi için lütfen bir dakikanızı ayırarak AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.