Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Isse Kun
Emektar Üye
Katılım
15 May 2017
Mesajlar
4,799
Çözümler
5
Tepki puanı
2,095
Ödüller
13
Sosyal
7 HİZMET YILI
pubg,pubg mobil,pubg mobile,pubg montage,pubg ninja,pubg 15x,pubg ücretsiz,pubg ücretsiz oluyor,pubg kısa süreliğine ücretsiz
:resim:

pubg.png


:not:

Birçoğumuzun bildiği üzere PUBG günümüzde popüler olan oyunlardan bir tanesi,bu durumu değerlendirmek isteyen Microsoft XBox Live Gold üyeleri için,kısa bir süreliğine de olsa PUBG'yi ücretsiz olarak kullanıma sunacak.Eğer sizde PUBG'yi ücretsiz denemek isterseniz belirtilen günlerde kullanabilirsiniz.19 Nisan perşembe günü başlayıp, 22 Nisan Pazar gününe kadar devam edecek.
Ücretsiz olarak indirip deneyeceğiniz oyunda herhangi bir kısıtlama bulunmayacak. Solo, Çift ve Ekip gibi çoklu oyuncu özellikleri de erişilebilir olacak. Deneme süreci içinde kazanmış olduğunuz puanlar hesabınızdan silinmeyeccek ve eğer oyunu satın almaya karar verirseniz, puanlarınız hesabınızda sizi bekliyor olacak.
Microsoft,ücretsiz oyun günleri dışında PUBG5 adında indirebilir duyurusunu da yapmıştır.Fiyatı 6.99$ olan içerik;özel bir şapka, uzun kollu bir gömlek, kot pantolon ve boğazlı bir spor ayakkabıdan oluşacak​
 
Seçkin Üye
Katılım
11 Ara 2017
Mesajlar
580
Tepki puanı
43
Ödüller
6
6 HİZMET YILI
sımdı 3 gunluk tekmı beles olcak 3 gunden sonra steam hesabınından ucretsız satın alsak bıle 3 gun sonra gıremıyecekmısıyız ?
 
Geri Gelen Biri
Ultra Üye
Katılım
27 Ara 2017
Mesajlar
1,548
Tepki puanı
272
Yaş
25
6 HİZMET YILI
Hadi bakalım bekliyoruz.
 
İyi olmak kolaydır, zor olan adil olmaktır.
Griffin Premium
Katılım
4 Şub 2018
Mesajlar
757
Çözümler
234
Tepki puanı
464
Ödüller
7
Yaş
32
6 HİZMET YILI
bilgilendirme için tşkler
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst
  AdBlock Detected
Elbette, reklam engelleme yazılımı, reklamları engelleme konusunda harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin bazı yararlı ve önemli özelliklerini de engeller. Mümkün olan en iyi site deneyimi için lütfen bir dakikanızı ayırarak AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.