PlayStation 5, AMD Yonga Setiyle Bu Sene İçerisinde Piyasaya Çıkabilir!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Onaylı Üye
Katılım
31 Mar 2018
Mesajlar
140
Tepki puanı
24
Yaş
25
6 HİZMET YILI
:yazı:

PlayStation 5, AMD Yonga Setiyle Bu Sene İçerisinde Piyasaya Çıkabilir!

Sony tarafından enteresan dedikodular gelmeye devam ediyor. Buna göre bu yıl içerisinde PS5'in piyasaya çıkacağına dair haberler ulaştı.


Son diyeceğimi başta söylemek istiyorum: Bence bu dedikodunun gerçek olma olasılığı milyonda bir bile değil. Özellikle Sony'nin bu sene için hali hazırda 3 tane AAA seviyesinde; God of War, Detroit: Become Human ve Spider-Man gibi canavar gibi exclusive'lerini PS4 için hazırlarken yaratılan bu 'hype' bölünsün istemeyecektir.

Bağlantıları görmek için lütfen Giriş Yap

Bununla birlikte gelen dedikodu Sony cephesinin AMD yonga setiyle bir PS5 hazırlamakta olduğunu söylüyor. Özellikle cihazın VR ile ilgili oyun geliştirmeye daha uygun bir mimari üzerinden geliştirildiğini belirtiyorlar. Bildiğiniz gibi PS VR her ne kadar güzel bir gelişim olsa da çağın biraz gerisinde kaldığını da itiraf etmek gerek.

Dediğim gib; açıkçası PS5'in değil bu sene gelmesi, 2020'ye kadar adının dahi geçmeyeceğini düşünüyorum Sony tarafından. Tabi bizim bilmediğimiz nice hesaplar dönüyor arka planda; kim bilir? Belki de Sony bir sürprize hazırlanıyordur?
 
Moderatörün son düzenlenenleri:
Atom ve ben bu kadar parçalanmayı hak etmedik
Banlı Üye
Katılım
19 Eyl 2016
Mesajlar
3,035
Çözümler
4
Tepki puanı
2,166
7 HİZMET YILI
Gta 6'da 2021 yılında piyasaya sürülecek diyorlardı demek ki 2021 yılında PS5 üzerinden çıkacak
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst
  AdBlock Detected
Elbette, reklam engelleme yazılımı, reklamları engelleme konusunda harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin bazı yararlı ve önemli özelliklerini de engeller. Mümkün olan en iyi site deneyimi için lütfen bir dakikanızı ayırarak AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.