Point Blank V3.0 Çok Yakında!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Seçkin Üye
Katılım
12 Tem 2016
Mesajlar
342
Tepki puanı
44
Ödüller
5
7 HİZMET YILI
Değerli Point Blank TAM Savaşçıları,

Point Blank her zamankinden daha iyi, hiç olmadığı kadar eğlenceli hale geliyor! Bu güncelleme Point Blank için büyük bir gelişim ve büyüleyici bir değişim!

Sizlerinde bizim gibi merak ve heyecanla yeni versiyonu beklediğinizi biliyoruz. Hem biraz merakınızı gidermek, hem de sizi biraz heyecanlandırmak istiyoruz.

Çok yakında sizlerle birlikte çılgınca oynayacağımız yeni versiyondan bazı bilgileri


İşte Version 3’ten birkaç bilgi;

- Yeni Arayüz (UI) & Yeni Oyun MOD'ları

:resim:

Z9ovbA.jpg
PlJ8mv.jpg


:yazı:

1-) Artık haftalık giriş etkinliğini takvim gibi göreceksiniz. Hangi günlerde hangi katılımları yaptığınızda ne ödülleri kazanacağınızı da bu ekranda görebileceksiniz.

2-) Sarı takvimde daha önce bizlerle birlikte savaşlara katılan ve daha sonra aramızdan ayrılan eski oyuncular için yapılan özel etkinlikler takip edilebilecek. Buradan eski oyunculara sesleniyoruz; Yeni versiyonla birlikte sizlere büyük sürprizler var!

3-) Artık arayüzde CT-Force ve F.Rebels karakterini değiştirebileceksiniz. Topluluk platformlarında "SS" alarak resimler yapıp paylaştığınızı biliyoruz. Bu bazı arkadaşlar için çok eğlenceli olacak gibi.

4-) Hiç bir yerde görmediğiniz yeni oyun modu "Meydan Savaşı" gelecek. Bu oyun modunda herkes tek. Aranızda en iyi olan kim artık göreceğiz :). Şimdiden Facebook'ta yapacağınız atışmalar daha sert olacak gibi. Kolsuzlar çıksın! :)

5-) Diğer yayıncılarda görmüş olabilirsiniz ancak gerçekten çok efsane bir oyun modu "Uzay Modu" gelecek. Bu oyun modunda neler var neler... Barrett severler, RPG severler, sizlere sesleniyoruz! Birde hoplamalı zıplamalı birşeyler var, çok enteresan şeyler olacak :)

6-) Artık oyuncuların kendi aralarında tüm topluluğa seslerini duyuracakları yeni bir alan yarakttık. Buradan bir çok oyuncuya sesleneceksiniz yada atışacak mısınız aranızda?:)

Özet geçecek olursak Versiyon 3, gelişen ve yenilenen özellikleri sayesinde çok daha fazla şeyi daha hızlı ve kolay yapmanızı sağlayacak. Aynı zamanda daha keyifli ve eğlenceli bir oyun deneyimini de bizzat yaşayacaksınız.

Bu arada, tüm bu bahsettiklerimiz sadece yukarıdaki resimde görünen değişiklikler. Daha neler var neler, hep birlikte keşfedeceğiz :)

Bunlar sadece anlattıklarımız. Daha anlatmadığımız çok şey var. Bizleri takipte kalın!


- GM_Didaktik & GM_Respected Ampera Köprüsünden Bildirdi!


 
Moderatörün son düzenlenenleri:
Süper Üye
Katılım
27 Şub 2018
Mesajlar
819
Tepki puanı
267
6 HİZMET YILI
Bilgi için sağol yeni sürümle daha iyi olacaktır sanırım oynanabilirlik artar diye düşünüyorum PB gerçekten keyifli bir oyundu.
 
İnsta ♥ @LazHayalet ♥
Efsane Üye
Katılım
12 May 2016
Mesajlar
5,530
Çözümler
33
Tepki puanı
4,174
Ödüller
17
Sosyal
8 HİZMET YILI
Pointblank 2014 Sürümüne Bakarsanız Aynısı Ama Biraz Değiştirilmiş Hali Yani Yeni Diyemem

y0r81a.jpg
 
Onaylı Üye
Katılım
23 Ara 2017
Mesajlar
106
Tepki puanı
10
Yaş
26
6 HİZMET YILI
Peki bu yamayi yaparsak hile yapmaya devam edecezmi acil cvp ?
 
Üye
Katılım
24 Mar 2018
Mesajlar
1
Tepki puanı
0
Yaş
26
6 HİZMET YILI
[QUOTE="hardcoder59, post: 708414, member: 86245"awwa:resim:[/QUOTE]
dwawdawawdawsdwa
 
Süper Üye
Katılım
31 May 2017
Mesajlar
781
Çözümler
2
Tepki puanı
148
Ödüller
6
6 HİZMET YILI
Peki hile yapmamıza herhangi bir engel gelecek mi?
 
● вιя єƒѕαηє ●
Süper Üye
Katılım
8 Şub 2017
Mesajlar
680
Tepki puanı
141
Ödüller
5
7 HİZMET YILI
Gelsin artık
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst
  AdBlock Detected
Elbette, reklam engelleme yazılımı, reklamları engelleme konusunda harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin bazı yararlı ve önemli özelliklerini de engeller. Mümkün olan en iyi site deneyimi için lütfen bir dakikanızı ayırarak AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.