Pointer hakkında

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Onaylı Üye
Ödüller
5
Beyler pointer hakkında 2 sorum var

1-pointer nasıl bulunur?
2-kalıcı pointer diye birşey gördüm internette, bu ne demek oluyor yani pointer hiç fixlenmiyormu?

Uzman Üye
Ödüller
6
Beyler pointer hakkında 2 sorum var

1-pointer nasıl bulunur?
2-kalıcı pointer diye birşey gördüm internette, bu ne demek oluyor yani pointer hiç fixlenmiyormu?
Dostum pointer bulmayı internetten öğrenebilirsin, çok zor bir iş değil fakat dikkat gerektiriyor.
Kalıcı pointer dedikleri şey, elbette ki fixleniyor fakat oyunu kapatıp açtığınızda değişmeyen pointerlerdir.
Yani bir süre sonra fixlenecektir fakat her oyuna girdiğinizde yeni pointer bulmanız gerekmez.

Onaylı Üye
Ödüller
5
Dostum pointer bulmayı internetten öğrenebilirsin, çok zor bir iş değil fakat dikkat gerektiriyor.
Kalıcı pointer dedikleri şey, elbette ki fixleniyor fakat oyunu kapatıp açtığınızda değişmeyen pointerlerdir.
Yani bir süre sonra fixlenecektir fakat her oyuna girdiğinizde yeni pointer bulmanız gerekmez.
dostum internetten araştırdım zaten fakat adam akılı düzgünce anlatan biri yok.
c.e bypassı nasıl yapılır anlatmıyrlar direk giriyorlar konuya, konuyuda düzgün anlatmıyorlar.

Uzman Üye
Ödüller
6
dostum internetten araştırdım zaten fakat adam akılı düzgünce anlatan biri yok.
c.e bypassı nasıl yapılır anlatmıyrlar direk giriyorlar konuya, konuyuda düzgün anlatmıyorlar.
Ben pointer bulmada pek iyi değilim, bilsem anlatırım fakat şu kalıcı pointer konusunda bilgilendireyim dedim.

Onaylı Üye
Ödüller
5
Ben pointer bulmada pek iyi değilim, bilsem anlatırım fakat şu kalıcı pointer konusunda bilgilendireyim dedim.
araştırdğım kadarıyla cheat engineyle pointer bulunuyor fakat cheat engineyle wolftü açarsak ban yiyormuşuz onu nasıl halledecez. ya da 10 dakika sonra oyundan atıyormuş

Isse Kun
Emektar Üye
Ödüller
12
Sosyal
Oyundayken Cheat Engine programını açabilmeniz için bypass yapmanız gerekir yoksa oyun log verir

Isse Kun
Emektar Üye
Ödüller
12
Sosyal
nasıl yapıldığı ile ilgili bu sitede bi konu bulamadım varsa link atarmısın
Forumda bulunan bir bypass alıp oyunu bypass ediceksin daha sonra oyunda Cheat Engine programını açarak pointerlarını bulucaksın tabi bu bulduğun pointerlar geçici pointer yani oyunu kapatıp açtığın zaman değişkenlik gösteren pointer.Kalıcı pointer bulma yöntemi ile internette bir çok kaynak bulunmakta.

Ultra Üye
Ödüller
7
Pointerlar oyunlarda Cheat Engine ile bulunur fakat sistem korumalı oyunlarda Cheat Engine kullanabilmeniz için ByPass yapmanız gerekmekte

Griffin Premium
Ödüller
10
Sosyal
Cheat engine ile pointer bulabilirsin kardeşim bulmak için bypass'a ihtiyacın var forumdaki şuan çoğu bypass çöp

Onaylı Üye
Ödüller
5
bypass buldum fakat mesele baypass değil, kalıcı pointer nasıl bulunur ile ilgili 0 dan anlatan kaynak yok

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
  AdBlock Detected
Elbette, reklam engelleme yazılımı, reklamları engelleme konusunda harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin bazı yararlı ve önemli özelliklerini de engeller. Mümkün olan en iyi site deneyimi için lütfen bir dakikanızı ayırarak AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.