Pointker Hakkinda

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Onaylı Üye
Ödüller
6
Arkadaslar hic aranizda Tum guncel pointleri olan yokmu cok lazim atarsaniz sevinriim envanter pointleri obj csh dahil hepsi varsa atabilirmisiiniz

No System Safe
Banlı Üye
Bypass yapıp kendin bulsan daha iyi değilmi

Onaylı Üye
Ödüller
7
Şimdi Bu Arkadaşa Bypass Upload Eder Veririm Ama Hesaba Ban Çakarlar Geçen Gün Adamın Teki Dll Injector İstedi Bende Kendi Kodlamış Olduğum Dll Injectoru Verdim Sonuç Ban Yedim Virüste Yoktu Ban Yiyen Hesap Leofark
Bypassı verir misin ?

Üye
Benim Bildiğim Çok iyi çalışan var Ben kullanıyorum ByHexma_bypass internete videoları var altında indirme linki olucak.Programı açınca key ister key yazan buttona tıklarsan 1 dk bekleyince Keyi Veriyor Keyi Alamazsan Ben Sana atarım

Onaylı Üye
Ödüller
7
Benim Bildiğim Çok iyi çalışan var Ben kullanıyorum ByHexma_bypass internete videoları var altında indirme linki olucak.Programı açınca key ister key yazan buttona tıklarsan 1 dk bekleyince Keyi Veriyor Keyi Alamazsan Ben Sana atarım
link versene bypassın

Seçkin Üye
anlamadım madem kodlama bilmiyorsun niye hile yapıyorsun pointer bulmasını bile bilmeyen biri nasıl hile kodlasın ? anca hazır projeler :D

Onaylı Üye
Ödüller
6
anlamadım madem kodlama bilmiyorsun niye hile yapıyorsun pointer bulmasını bile bilmeyen biri nasıl hile kodlasın ? anca hazır projeler :D
kardeşim hazır proje değil kendim kodlamayı biliyorum sadece pointleri nasıl bulacağımı bilmiyorum ne var bunda

No System Safe
Banlı Üye
kardeşim hazır proje değil kendim kodlamayı biliyorum sadece pointleri nasıl bulacağımı bilmiyorum ne var bunda

pointer bulamiyorsun ama kodlama biliyorsun keske bende senin gibi olsam ben pointer buluyorum ama kodlayamiyorum :D:D
Pointer yada kodlama konuları forumda mevcut araştırırsanız bulursunuz bende bilmiyorken araştırmaya basladım şimdi wolfü gec metin2 ye kodlamaya başladım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
  AdBlock Detected
Elbette, reklam engelleme yazılımı, reklamları engelleme konusunda harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin bazı yararlı ve önemli özelliklerini de engeller. Mümkün olan en iyi site deneyimi için lütfen bir dakikanızı ayırarak AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.