Proxy Metin Belgesine Nasıl Yazılır? [Yardım]

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ultra Üye
Ödüller
7
Arkadaşlar Merhaba. Dün akşam saatlerinde Kali Linux ile ilgili bir konu açmıştım. Bir hata vardı ve çözememiştim. Bu sorunun Proxyler ile ilgili olduğunu düşünmeye başladım. Proxyleri metin belgesine girerken başına hiçbir noktalama işareti koymadan direk aşağıdaki gibi mi olması lazım? Yoksa farklı şekilde mi kaydetmem lazım? Yardımcı Olursanız Sevinirim ...

Ekran Alıntısaaaı.JPG

Uzman Üye
Ödüller
4
Dostum proxyler doğru da dün sanki hatırlıyor gibiyim konuyu yazım yanlışları yapmıştın sanki hem -t ping vs şeyleri doğru yazdığına emin olman lazım

Banlı Üye
doru proxler doru da yazmışsın bende linux kulandım zamanında dosyayı düzgün yadediğinden emin ol ve yazdığın kodlara dika et küçük bir hatada gene bozulur VE GENE EN BAŞA DÖNERSİN

Kernel Level F ing
Griffin Premium
Ödüller
12
Sosyal
Yeni ProxyList Baksana Bir. Forumdakiler olmaz ise googleden intext: 31.05.2018 ProxyList vb. dorklarla aratabilirsin...

Banlı Üye
online prox 0 sıfır diyor ama bir yukarısında online prox 1 diyor sonra sıfır yapıyor sen güncel bir prox kulan olmasa sana diyer çözüü söyleyecem

Doğru olduklarından emin olmak için proxy ayarlarını kontrol edin.
Proxy sunucunun çalıştığından emin olmak için ağ yöneticinize başvurun.

Ultra Üye
Ödüller
7
online prox 0 sıfır diyor ama bir yukarısında online prox 1 diyor sonra sıfır yapıyor sen güncel bir prox kulan olmasa sana diyer çözüü söyleyecem
Aga daha demin şey oldu ben bugüne ait neredeyse 1000 tane güncel proxy buldum linuxa yükledim yaklaşık yarım saat bekledim testing proxy list yazısına kadar geldi işlem devam ediyodu ama kaç tane online proxy var onları falan söylemedi yarım saat o testing proxy list yazısında kaldı.

Banlı Üye
getting this error
Bağlantıları görmek için lütfen Giriş Yap

the program work normaly if i choose ''n'' when it ask me if i want proxy
Bağlantıları görmek için lütfen Giriş Yap

İşine Yaradıysa durumuna Heroglif adam dır yaz :)

Ultra Üye
Ödüller
7
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
  AdBlock Detected
Elbette, reklam engelleme yazılımı, reklamları engelleme konusunda harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin bazı yararlı ve önemli özelliklerini de engeller. Mümkün olan en iyi site deneyimi için lütfen bir dakikanızı ayırarak AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.