PS4'e Çıkacak God of War'ı Bitirmek Ne Kadar Sürecek?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Onaylı Üye
Katılım
31 Mar 2018
Mesajlar
140
Tepki puanı
24
Yaş
25
6 HİZMET YILI
:yazı:

PS4'e Çıkacak God of War'ı Bitirmek Ne Kadar Sürecek?

Senelerdir merakla beklenen ve çıkış tarihine 2 haftadan az bir süre kalan God of War için artık son bilgiler geliyor.


Bildiğiniz üzere God of War serisinin PSP'deki oyunları hariç (o iki oyun yaklaşık 2-3 saat daha erken bitebiliyordu) neredeyse bütün yapımları 10 saat gibi bir sürede; bulmacaları da işin içine katarsak maksimum 12 saat içerisinde sonlandırılabiliyordu.
Bağlantıları görmek için lütfen Giriş Yap

Bu bağlamda yeni God of War'ın oynanış süresi herkes tarafından merak ediliyordu. Oyunun yapımcısı Cory Barlog'un yaptığı açıklamaya göre, oyunu tamamlamak için en 25-35 saat arası bir süre oynamanız gerekecek. Oyunu bitirdikten sonra da bazı alanlara geri dönebileceğimizi söyleyen Barlog, oyunu oynarken keşfedebileceğimiz bir sürü alan olacağını ve oynanış süresini bu şekilde artırmayı planladıklarını belirtti.

3 ana oyununun toplamından bile daha fazla oyun süresi sunacak olan oyun 20 Nisan'da satışa sunulacak. 209 TL'ye ön siparişte olan oyun an itibarı ile PS4 sahiplerinin tırnaklarını kemirmesine sebep olmuş durumda.


 
Moderatörün son düzenlenenleri:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst
  AdBlock Detected
Elbette, reklam engelleme yazılımı, reklamları engelleme konusunda harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin bazı yararlı ve önemli özelliklerini de engeller. Mümkün olan en iyi site deneyimi için lütfen bir dakikanızı ayırarak AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.