Beğeni Puanı
0
beyler ben yaptım bypass falan hepsini ama script etkinleştiriyorum traning haritasında deniyorum no recoili falan çalışmıyor acaba neden.

ugur4446

Üye
Beğeni Puanı
0
Yapamayan arkadas lar win 10 kulanin ve cheat enigineyi görev yonetici sinden ozelikler deyin ismini degişin kolay gele dahada yapamasaniz hic ugrasmayın..

ahmet0614

Üye
Beğeni Puanı
0
Yapamayan arkadas lar win 10 kulanin ve cheat enigineyi görev yonetici sinden ozelikler deyin ismini degişin kolay gele dahada yapamasaniz hic ugrasmayın..
Kardeşim Yapamadık bi yardımcı oluver de yapalım yahu Senden haber bekliyorum sırasıyla yazarsan yapacağım

BadBaht

Üye
Beğeni Puanı
0
Kardeşim Yapamadık bi yardımcı oluver de yapalım yahu Senden haber bekliyorum sırasıyla yazarsan yapacağım
herşeyi yaptım olmuyor teamwieverdan yardımcı olsana kardeş 6.3 kurdum bypasslı ce buldum onla denedım olmadı ce yi flasha kurdum olmadı windows 8.1 de denedım olmadı. Ya lua hatası verıyor ya script çalıstıgı gibi tak oyundan atıyor

joyfulmun

Üye
Beğeni Puanı
3
If you dont know how to use it, don't blame the TS LOL, its you who doesnt know how to use it properly or bypass the AC.

=================================================================================================================================================
FYI PUBG Lite after Maintenance , Script still working fine, people who claimed got banned cause the script maybe you play with detected CE or you play blatantly.

Moderatör tarafında düzenlendi:

diklenme

Onaylı Üye
Beğeni Puanı
8
Nİce
Mesajın otomatik olarak birleştirildi:

Sen kimsin bebe adama laf atıyon bu hile çıktıgından beri kullanıyorum daha bundan ban yemedim bide küfüre bak dinsiz imansız Adana lımısın lan sen ALLAH a söyledigin kelimeye bak

Moderatör tarafında düzenlendi:

hilecime

B1 b1Tm3DiNiz Hı A
Onaylı Üye
Beğeni Puanı
69
kesin ban atıyor da ben antenna ile recoili birlikte kullanıyorum recoil kesin ban atıyor sabaha çıkmıyorsun yani

Üst Alt