• Üyelik paylaşımı yasaktır! Hesabınızı başkalarına vermeyin! Hesap paylaşımları yasaklama ile sonuçlanacaktır.

Pubg mobile gameloop güncel anti-ban back

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

FATİHCAN3425

Onaylı Üye
Beğeni Puanı
8
Merhabalar pubg mobile fonksiyonlarda güncelleme yapılıyor bunu biliyoruz bizlere duyurdunuz fakat benim merak ettiğim küçük bir iki soru var oda şöyle 1.hilenin güncel versiyonunu gün ortasındamı paylaşıcaksınız yoksa gece saat 00:00’dan hemen sonra paylaşıma sunulucakmı 2. İse güncelleme geldikten sonra ban riskimiz varmı yani sistem otomatik ban atarmı

gururmrc

Üye
Beğeni Puanı
2
Bana soracak olursan hile kullanmayı göze alan bizler banlanmayıda göze almalıyız ve ona göre oyunu oynamalıyız.İnan bende 00:00 da çıksın diye dört gözle bekliyorum...Sistem otomatik ban atmaz ama sen üst üste rapor yersen havuza düşersin takibe alınırsın

FATİHCAN3425

Onaylı Üye
Beğeni Puanı
8
Reporttan yiyelim o koymaz ama otomatik bandan yemek koyuyor araplar gökyüzde ban yemeden uçaraken emeklerimiz çalınıyo buda zorumuza gidiyo o yüzden hileyi bekliyorum

gururmrc

Üye
Beğeni Puanı
2
valla bugun 10 maç yaptım 10 maçta son 3e kaldım kayanın arkasındayım adam 300m ilerde evin içinde beni görmesine imkan yok 10 dk boyunca pustum bildiğin taşa toprağa ateş etmeye başladı (yani üzerime) kafamı çıkardıgım saniyesi paketledi. İşte bu yüzden bekliyorum bende

MATRAX2626

Üye
Beğeni Puanı
0
memory hacker 10 numara 1,5 senedir kullanıyorum ne ban yedim ne bir sıkıntı çıktı yapanın eline koluna sağlık
Mesajın otomatik olarak birleştirildi:

tabiki çaktırma hıle olduğunu taşa toprağa sıkarsan bellı edersen BANI yersın

FATİHCAN3425

Onaylı Üye
Beğeni Puanı
8
Bende uzun bi zamandır kullanıyorum fakat gameloop şirketide sağlam otomatik ban riski taşıyor o yüzden güncellemeyi bekliyoruz

bambam74

Üye
Beğeni Puanı
0
günceleme yapıldımı acaba
Mesajın otomatik olarak birleştirildi:

güncelleme yapıldımı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt