Pubg Mobile Pc Versiyon İçin Hile

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Uzman Üye
Ödüller
5
6 HİZMET YILI
Biliyorsunuz ki yakın zamanda Pubg mobilin pc versiyonu yayınlandı ancak araştırma yaptığım kadarıyla dünya üzerindeki sayılı hileler hep vip şekilde satılıyor memoryhackers ailesi olarak el atmamızın zamanı geldiğini düşünüyorum

Uzman Üye
Ödüller
5
6 HİZMET YILI
Bilinmiyor
Efsane Üye
Ödüller
12
8 HİZMET YILI
banada zaten ilk defa denk geldi 1 kere yani toplam'da 1000'e yakın maç attım siz düşünün :D

Süper Üye
Ödüller
5
6 HİZMET YILI
ben 20 ye yakın hile denedim tek tek aralarında vip leride var hiçbirini çalıştıramadım
Hepsi virüstür veyatta sahte bende çok inanmıyorum geçen maç bitane hile geldi sadece adam 200 metreden beni kapalı alandayken vurdu bide tek attı yanlış hatırlamıyosam m16A4 ü vardı ve tek yedim zırhım ve kaskım 3 leveldi ve etrafımda ev vardı sadece böle bir şeye rastladım

Uzman Üye
Ödüller
5
6 HİZMET YILI
Hepsi virüstür veyatta sahte bende çok inanmıyorum geçen maç bitane hile geldi sadece adam 200 metreden beni kapalı alandayken vurdu bide tek attı yanlış hatırlamıyosam m16A4 ü vardı ve tek yedim zırhım ve kaskım 3 leveldi ve etrafımda ev vardı sadece böle bir şeye rastladım
Bahsettiğin magic kill diye geçiyor adamlar ağacın arkasından evlerin arkasından vuruyor telekill gibi ama o kadara gerek yok aslında wall olsa aim olsa razıyım..

Üye
7 HİZMET YILI
Ya hile var fakat kendi emülatöründe kapatmış. Ancak başka emülatör üzerinden hileyi aktifleştirirsin

ÖLÜYÜM
Süper Moderator
Ödüller
19
8 HİZMET YILI
Gelmesi İçin Çok Talep Olması Gerekir Ve Gelme İmkanı Şuanlık Cok Az İlerki Zamanlarsa Bi İhtimal Gelebilir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
  AdBlock Detected
Elbette, reklam engelleme yazılımı, reklamları engelleme konusunda harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin bazı yararlı ve önemli özelliklerini de engeller. Mümkün olan en iyi site deneyimi için lütfen bir dakikanızı ayırarak AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.