PUBG Mobile Yeni Güncelleştirme Geldi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Seçkin Üye
PUBG-mobile-grafik-ayarlarini-degistirme.jpg

Merhaba Arkadaşlar Hayırlı Ramazanlar Öncelikle İyisinizdir İnşallah. Bu Haberimde ise Size Dev Pubg Güncellemesinden bahsedicem Özellikle pc versiyonunda ücretli olmasıyla Mobil versiyon çıkaran firma Bu Sürümün Ücretsiz Olduğunu açıklayınca oyun mılyonlarca indirme Yapıldı Pek Çok Hata Ve Kasması Nedenıyle Tepki çeken oyuna son zamanlarda önemlı güncelleştirmeler yapıldı Ancal PUBG Ekibi Bu Güncelleştirmede sadece özellikler eklemiş durumda Bana Göre Daha Çok Teknik güncelleştirmelere önem verilseydi Daha iyi olabilirdi diye düşünüyorum Neyse devam edelim Bu Güncelleştirme silah arac Vs Pek Çok İtem eklenmiş durumda Ve Miramar Haritasınıda eklediğini Söylemek olmazdı. Hızlı takım Kurma Özelliği Getirilen Oyuna Artık 6 haneli kod grere en yakın arkadaşınızla takım kurabılırsınız. Bugünlükte Bu Kadar Arkadaslar Size PUBG Güncellemesinden bahsettim Umarım yararlı Olmuştur İyi Forumlar Hayırlı Ramazanlar.

EE Ne düşünüyorsunuz Bu Gğncelleme hakkında ?

Geri Gelen Biri
Ultra Üye
Çok güzel olmuş işi biliyorlar :)

Bilinmiyor
Efsane Üye
Ödüller
11
bazı sorunlar kasma vs fps sorunları düzeltilip oyuna yeni harita gelmesi oyunu daha'da indirmeye sebeb oluyor türkiye'ye geldiğinden beri oynuyorum tavsiye ederim LmaR Ekleyin :D oynayalım

Atom ve ben bu kadar parçalanmayı hak etmedik
Banlı Üye
Sana da hayırlı ramazanlar. :)
Güzel konu

Ultra Üye
Hayırlı ramazanlar güncelleme gelmesi iyi olmuş hile dolu oyun :D

Ultra Üye
Ödüller
7
Ücretsiz olması açısından iyi olmuş bence

Seçkin Üye
Ödüller
5
col harıtası bana ıyı geldı hos :D

Süper Üye
Ödüller
6
Şarj dayanmıyor ve evlerin felan içinden geçiyorum şuan beta sürümü gibi birşey ilerideki zamanlarda umarım optimizasyon sorunları giderilir ve bu oyuna hile bulaşmaz :)

Üye
Ödüller
4
Bağzı grafik ayarları yapılsa ve harita daha güzel olursa eğer iyi olabilir.

Herkesin menfaatince kankisin bu hayatta.
Süper Üye
sanada kardeş güzel haber

Isse Kun
Emektar Üye
Ödüller
12
Sosyal
Pubg'nin mobil versiyonunun ücretsiz olacağı aklımın ucundan geçmezdi normalde ama pc versiyonu oynayamayan arkadaşlar için iyi bir durum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
  AdBlock Detected
Elbette, reklam engelleme yazılımı, reklamları engelleme konusunda harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin bazı yararlı ve önemli özelliklerini de engeller. Mümkün olan en iyi site deneyimi için lütfen bir dakikanızı ayırarak AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.