pubg mobile

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
live the moment
Süper Üye
Ödüller
6
Biliyorsunuz pubg mobile artik pc den oynanabiliyor pc ye hile çıkarmı ? @nader11ndeu

live the moment
Süper Üye
Ödüller
6
çıkarmı çıkar belli olmaz
Çıkarsa çok iyi olur bence büyük bir bomba patlatıcaklarini düşünüyorum yaza neden diye sorarsaniz oyun emilatorde değil artik yanı ıvır zıvır sorunlar da kalktı kendi programını açtı gameloft xıngcode gibi büyük ihtimal gelicek ben inaniyorum

Kernel Level F ing
Griffin Premium
Ödüller
12
Sosyal
En son leftspace normal pubg versiyonu için hile yazıyordu uc de ama emülatör biraz sıkıntı gibi...

Bilinmiyor
Efsane Üye
Ödüller
11
Çıkarsa çok iyi olur bence büyük bir bomba patlatıcaklarini düşünüyorum yaza neden diye sorarsaniz oyun emilatorde değil artik yanı ıvır zıvır sorunlar da kalktı kendi programını açtı gameloft xıngcode gibi büyük ihtimal gelicek ben inaniyorum

hayırlısı

live the moment
Süper Üye
Ödüller
6
HORT Beyler bastirin belki çıkar

Uzman Üye
Ödüller
5
Bence çok mantıklı elin yabancısı vip hile yapıp 5$ para istiyor oda açılıp açılmadığı belli değil adam akıllı yaptığını idda eden birkaç site var oda uğraşılmayacak kadar kanser ediyor adamı. Memoryhackers ailesinden elbet çıkar bunu yapacak çoğu kişinin de işine yarar

Uzman Üye
Ödüller
5
Öyle birşey olacaksada 3-4 kere tıklarız reklamlara gerekirse en azından bizlerin cebine girsin para...

Are you sure
Süper Üye
Ödüller
8
aslında yapmak basit emulatörde nasılsa bir android sisteme sahip eger dosyalarına erişim yapılırsa rootlanıp gameguardian lua script ile hile yapıla bilir biri yapmıstı araştırırsanız bulursunuz ama her oyundada hile olmaz tadı kaçıyor sonra :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
  AdBlock Detected
Elbette, reklam engelleme yazılımı, reklamları engelleme konusunda harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin bazı yararlı ve önemli özelliklerini de engeller. Mümkün olan en iyi site deneyimi için lütfen bir dakikanızı ayırarak AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.