Rainbow Six: Siege Operator'ları için yeni kostümler geliyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Isse Kun
Emektar Üye
Katılım
15 May 2017
Mesajlar
4,799
Çözümler
5
Tepki puanı
2,095
Ödüller
13
Sosyal
7 HİZMET YILI
Rainbow Six: Siege haberleri,Rainbow Six: Siege inceleme,Rainbow Six: Siege tanıtım,Rainbow Six: Siege hakkında

:resim:

memoryhackers.org-98499_6401500.jpg

:not:

Tom Clancy’s Rainbow Six Siege ile birlikte taktiksel FPS anlamında kaliteli sayılabilecek bir oyun ile oyuncuların karşısına çıkan Ubisoft, oyuna yeni kostümler ekleyeceğini duyurdu. E - spor tarafında da oldukça güzel işler çıkartan geliştirici ekip, her sene ger.ekleştirdiği e - spor turnuvasında olduğu gibi bu sene de bazı Operator'lara altın renkli kostümler getireceğini belirtti. Mira, Doc, Castle ve Buck için gelecek olan kostümler ile alakalı henüz bir görsel yayınlanmadı.

Rainbow Six Siege karakterlerine yeni kostümler geliyor
Açıklanan bilgilere göre Doc karakterine Gold Doc Chibi charm, Redox kafalığı, Quasar üniforması ve P90 silahı için Proton isimli bir silah kostümü gelecek. Geriye kalan karakterlere ise kafalıkları hariç gelen tüm kostümler aynı olacak. Castle karakterine Flicker isimli bir kafalık gelirken, Mira karakterine ise Glint isimli bir kafalık gelecek. Son olarak Buck karakterine ise Kilowatt isimli bir kafalığın geleceği belirtildi.

Gelen bu içeriklerin tamamen kostümlerden ibaret olduğunu belirtelim. Yani bu içeriklere sahip olan kullanıcılar, oynanış tarafında ekstra bir özellik kazanmıyor. PS4, Xbox One ve PC platformlarında bulunan oyunun yeni kostüm paketleri, her bir karakter için 6.39 Pound fiyatında olacak.​
 
Moderatörün son düzenlenenleri:
Herkesi öldürüyoruz.Kimini kurşunla, kimini sözle
Banlı Üye
Katılım
7 Tem 2017
Mesajlar
2,429
Çözümler
1
Tepki puanı
322
6 HİZMET YILI
Saat 19:19 ExPlus ın ilk konusu yetkililer akşam konu açıyor.@XGuardiaN hariç :D
 
Bir kere güldü, konu nerelere geldi.
Banlı Üye
Katılım
19 Ara 2017
Mesajlar
1,756
Çözümler
1
Tepki puanı
982
6 HİZMET YILI
bilgi için teşşekürler bekliyordum
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst
  AdBlock Detected
Elbette, reklam engelleme yazılımı, reklamları engelleme konusunda harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin bazı yararlı ve önemli özelliklerini de engeller. Mümkün olan en iyi site deneyimi için lütfen bir dakikanızı ayırarak AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.