Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Isse Kun
Emektar Üye
Ödüller
13
Sosyal
7 HİZMET YILI
Rainbow Six: Siege hileleri,Rainbow Six: Siege nasıl oynanır,Rainbow Six: Siege hakkında,Rainbow Six: Siege tanıtım,Rainbow Six: Siege inceleme,Rainbow Six: Siege haberleri

:resim:

https://memoryhackers.org/attachments/98213_640-jpg.1155/

:video:

:not:

Geçtiğimiz aylarda kapalı beta sürümüyle bekleyenlerinin karşısına çıkan ve başarılı bir beta süreci geçiren Ubisoft’un merakla beklenen FPS oyunu Tom Clancy’s rainbow’in minimum ve önerilen sistem gereksinimleri açıklandı.
Çıkışına bir aydan az zaman kalan Rainbow: Six Siege’in sistem gereksinimlerine baktığımızda yeni nesil oyunlara göre çok da yüksek ihtiyaçlar duymadığını görüyoruz. Standart ayarlarda orta-iyi arası bir sisteme sahip olan çoğu oyuncunun oynayabileceği oyunun 64 bit işletim sistemini zorunlu görmesi dışında dikkat çeken bir gereksinimi bulunmuyor.
Multiplayer ve co-op modlarına odaklı bir yapım göreceğimiz Six Siege‘in minimum ve önerilen sistem gereksinimlerine aşağıdan ulaşabilirsiniz.

:calis:

Minimum Sistem Gereksinimleri
İşletim Sistemi: Windows 7, Windows 8.1, Windows 10 (64 bit zorunlu)​
İşlemci: Intel Core i3 560 @ 3.3 GHz veya AMD Phenom II X4 945 @ 3.0 GHz
RAM: 6GB
Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 460 veya AMD Radeon HD 5870 (DirectX-11 destekli ve 1GB VRAM)
HDD: 30GB​

Önerilen Sistem Gereksinimleri
İşletim Sistemi: Windows 7 SP1, Windows 8.1, Windows 10 (64 bit zorunlu)​
İşlemci: Intel Core i5-2500K @ 3.3 GHz veya better or AMD FX-8120 @ 3.1 Ghz or better
RAM: 8GB
Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 670 (veya GTX760 / GTX960) veya AMD Radeon HD 7970 (veya R9 280x [2GB VRAM] / R9 380 / Fury X)
HDD: 47GB​

Master The Yoda ⚔
Seçkin Üye
Ödüller
5
6 HİZMET YILI
Teşekkürler döktürüyorsun♥

Bilinmiyor
Efsane Üye
Ödüller
12
8 HİZMET YILI
oyun iyi'de pc yetersiz :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
  AdBlock Detected
Elbette, reklam engelleme yazılımı, reklamları engelleme konusunda harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin bazı yararlı ve önemli özelliklerini de engeller. Mümkün olan en iyi site deneyimi için lütfen bir dakikanızı ayırarak AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.