Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bir kere güldü, konu nerelere geldi.
Banlı Üye
Katılım
19 Ara 2017
Mesajlar
1,756
Çözümler
1
Tepki puanı
982
6 HİZMET YILI
Outbreak Yorumlar First Person Shooter first person shooter aksiyon ubisoft Ubisoft Montreal xbox one playstation 4 rainbow six: siege fiyat rainbow six: siege haberleri rainbow six: siege tanıtım rainbow six: siege inceleme Uzaylılar

:resim:
RnQRon.jpg

:video:

:not:
Uzaylılar şimdi Rainbow Six: Siege evreninde.
Tom Clancy's Rainbow Six: Siege, ilk çıktığı sene içerisinde aşırı ilgi toplamıştı. Başlangıçta ciddi olmayacak bir oyun türüne sahip olan yapım, şu sıralar yüksek derecelerdeki turnuvaların baş oyunu oluyor ve Ubisoft tarafından tam olarak destekleniyor. Güncelleme ile değiştirilen operatörler, her oynanışta farklı deneyimler sunabiliyor. Şüphesiz ilk günkü oyuna hiç benzemeyen Rainbow Six, şu sıralar yeni çıkarılacak güncelleme için hazırlanıyor.Uzaylılar mı? Onlar nereden geldi?
Rainbow Six: Siege'nin çıktığı sene "İki yıl sonra uzaylılar bu oyunu basacak." deselerdi, çoğu kişi inanmazdı. Rainbow Six: Siege ise eklenecek Outbreak güncellemesi ile uzaylılara karşı bir oyun moduna sahip olacak. Şu sıralar popüler olan zombi, uzaylı veya olağanüstü varlıkların ciddi oyunlarda olması, formalite icabına dönüşmüş durumda. Bunun en yakın örneklerinden birisi ise yakın zamanda çıkacak olan Metal Gear Survive. Rainbow Six: Siege'nin perspektifinden bakıldığında ise, yakında çıkacak Outbreak güncellemesi, topluluğun canını sıkmamış görünüyor. Ubisoft, Rainbow Six: Siege'in Outbreak güncellemesi adına ikinci bir fragman yayınladı.
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst
  AdBlock Detected
Elbette, reklam engelleme yazılımı, reklamları engelleme konusunda harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin bazı yararlı ve önemli özelliklerini de engeller. Mümkün olan en iyi site deneyimi için lütfen bir dakikanızı ayırarak AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.