• Üyelik paylaşımı yasaktır! Hesabınızı başkalarına vermeyin! Hesap paylaşımları yasaklama ile sonuçlanacaktır.

Razer, Yeni Emoji Tepkisi Verebilen Mikrofonu Bizlere Sundu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

of nope king

Moderator
Katılım
2 Haz 2018
Mesajlar
2,175
Beğeni Puanı
1,301
düzelt 2.jpg
Kaliteli oyuncu ekipmanları diyince akla direk razer geliyor razer yeni çıkarmış olduğu Seiren Emote adından yeni mikrofonunu bizlere sundu. Mikrofonun çok farklı ve dikkat çeken bir özelliği var bu özelliker mikrofon sizlere emoji tepkisi verebiliyor. Sizlere hem resimli hemde videolu bir şekilde göstereceğim merak etmeyin yayınlarınıza renk katmak istiyorsanız alınabilecek güzel bir ekipman olabilir. Zaten mikrofon yayıncılara özel üretilmiş gibi görünüyor yayınlarınıza renk katabilirsiniz. Bu mikrofonun ayrı bir güzel özelliği ise Razer mikrofon, içinde bulunan dâhili ekranı sayesinde Twitch ya da Mixer yayıncılarının özel kanal ifadelerini sergileyebiliyor. Mikrofon, bunu yapmak içinse 8 bitlik LED bir emoji ekranı yapıyor. Şimdi sizlere bu güzel mikrofonun videosunu göstereyim.


Evet görmüş olduğunuz üzere harika bir mikrofon diyebiliriz hadi birazda mikrofonun özelliklerine bakalım tabi ki sizlere tahmini bir fiyat da vereceğim konumun sonların doğru.
Canlı yayınları daha eğlenceli heycanlı hale getiren bu mikrofon, 100 statik veya hareketli ön ayarlı emojisiyle birlikte geliyor ancak eğer siz kendinize özel sevdiğiniz bir emojiniz var ise bunu, Razer Streamer Companion App uygulamasını kullanarak kendi özel emojilerini de oluşturabiliyorsunuz buda ayrı bir eğlence katıyor. Stream Labs gibi programlarla entegre bir şekilde çalışabilen mikrofon, bu sayede gelen tepkilere ya da abonelere de anlık olarak emoji ile yanıt verebiliyor. Tabi ki mikrofonun tek güzel özelliği bu değil Profesyonel mikrofon sınıfına dâhil olan Seiren Emote, hiper-kardiyoit kondansatörleri sayesinde arka planda ki gürültülerin tamamını kaldırıyor. Bir diğer güzel tarafıda ani çarpmalardan kaynaklanan sesleri ortadan kaldırması.

Gelelim en önemli kısıma FİYATI NE KADAR ?

Öncellikle mikrofon ne zaman çıkacak 2019’un 4. çeyreğinde satışa çıkacak. Gelelim fiyatına Fiyatlandırma konusunda da piyasa ortalamasını dikkate alan Razer, Seiren Emote’u 180 dolardan (yaklaşık 1.000 TL) satışa sunacak. Ayrıca bu fiyatın, ülkemizdeki vergilerle birlikte 1.500 TL seviyesinin üzerine çıkması da oldukça muhtemel.​
 

Ekli dosyalar

Son düzenleme:

Hudzell

Ultra Üye
Katılım
16 Mar 2018
Mesajlar
1,534
Beğeni Puanı
471
Yaş
20
Bayağı iyiymiş fiyat konusunda da hiç şaşırtmadı

bide dostum 3.satırda Saten yazmışsın hata var söyliyim dedim ;))
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...


Üst Alt